Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az őszülés visszafordítható...

Az őszülés visszafordítható valahogyan?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
igyál búzafűlevet! olvass utánna
2009. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyám mondta, mikor el kezdtem őszülni és nekem se tetszet, hogy EZ LEGALÁBB NEM FÁJ.Mert sok olyan baj van ami még fáj is. Voltam érettségi(34.) találkozón, az összes fiú tiszta ősz volt, viszont a lányok közül senki.Ők tudják ,hogyan lehet visszafordítani.
2009. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én nem elkezdtem, hanem már nagyon sok ősz hajszálam van. talán a fele is. kb. 23 éves korom óta nagyon feltűnően őszülök. festem már a hajam egy ideje, de jobban szeretném, ha megint eredetileg olyan színe lenne, mint volt.
2009. dec. 26. 02:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Már nemigen lesz olyan, mint volt. Én is huszonegynehány évesen kezdtem őszülni, eleinte elég a színezőt használni, ami idővel fokozatosan kimosódik a hajból. Én már sajnos a tartós festéknél tartok, a színező már nem fogja be :(. Rengeteg féle árnyalatban lehet festéket/színezőt kapni, én is találtam egy majdnem ugyanolyat, mint az eredeti hajszínem.
2009. dec. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Épp a héten olvastam erről. Az őszülés nem visszafordítható.
2009. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sejtettem, hogy nem :( furcsa is lenne.

szerintem a színező nem fogná be a hajamat. nagyon sötét, majdnem fekete hajam van. a festéktől meg száraz, meg töredezett lesz, egyáltalán nem egészséges. már kb. 4-5 éve festem a hajam, és most lett elegem ebből. újra az eredeti, egészséges hajamat akarom.

2009. dec. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!