Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet allergiás kiütésem?

Mitől lehet allergiás kiütésem?

Figyelt kérdés

Néha ki szokott jönni egy-két piros kis folt az arcomon ill. a nyakamon. Nem szoktam vakarni, de előfordult már, hogy nem vettem észre és mivel viszketett, így megvakartam. Emiatt 3-4cm-esre feldagad. 1-2 órán belül el szokott múlni.

Nem száraz a bőröm, napallergiám sincs. Én ételre gyanakszom, vagy valamilyen tartósítószerre. Milyen ételektől lehet, és hogyan lehet gyorsan eltüntetni?

14/f


2010. márc. 1. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni, de az egész testemen. Voltam vele orvosnál többször is, de abszolut nem tudják. Én fürdés után érzem legjobban, meg nekem a fejbőrömön is van állandóan. Egyedül a cetrin akut segít.

kb 10 éve tart.

2010. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az arcodon és a nyakadon van nem lehet,hogy arclemosóra,arckrémre vagy allergiás?
2010. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs most látom,hogy fiú vagy ,nyilván nem használsz ilyesmiket...
2010. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!