Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én már sosem élhetek normális...

Én már sosem élhetek normális életet?

Figyelt kérdés

Elegem van, túlzott izzadással küzdök, de ez már nagyon durva, deréktól felfelé mindenhonnan ömlik rólam a víz, rémálom a nyár. Voltam már orvosnál, elküldött laborvizsgálatra, minden rendben volt. Megkeseríti az életemet.


21/L


2011. máj. 25. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezekszerint te ilyen vagy, alternatív praktikák nem tudom vannak e erre. Bár a nyár már túlzottan meleg szerintem, már nem is szeretem annyira. 10 éve egyáltalán nem ilyen volt. Még csak most kezdődik a nyár, de én is már majd meg sülök, aludni alig tudok. Mi lesz júlisuban...
2011. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A túlzott izzadást mostanában már botox segítségével kezelik. A hónaljba injekciózzák be, asszem 10-12 hónapig tart ki egy "adag". A múltkor hallgattam erről egy rádióműsort, sajna több infó nem jut eszembe. :(
2011. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:( Kilátástalan, legjobb lenne meghalni.


5hónapig tart ki kb, vagy addig sem, és akkor botoxoztassam le magam deréktől felfelé? Csak mert nekem az egész arcom, hónaljam, hasam, hátam is izzad de elképesztő módon...Nem érdekelne, ha nem hagyna tenyérnyi foltokat a hátamon pl...Hónom alatt meg görögdinnyényit...:( Az áráról meg ne is beszéljünk..

2011. máj. 25. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor nincs több ötletem, nem tudtam, hogy ennyire durva. :( Esetleg nem kellene fogynod? (Mondjuk azt az orvos biztos mondta volna.) Kitartást, elmúlik ez a rohadt nyár is valamikor.
2011. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
170cm vagyok és 52kg nagyjából. :( Úgy érzem egyre csak durvul a helyzet..mintha egyre rosszabb lenne.
2011. máj. 25. 16:04
 6/9 anonim válasza:

Nekem anyumnak van ez. Igazából neki hormon gondjai vannak,a pajzsmirigy-ével,és emiatt neki is rémálom a nyár,mivel rettenetesen izzad. Szed ellene gyógyszer és mégis.

Sajnos segíteni nem tudok,mivel ha nincs semmi probléma,együtt kell ezzel élned. :( .. Azonban tudom nem sokat segítek ezzel,csak segíteni próbálok,hogy járj sokat szellős ruhákba,tarts magadnál legyezőt,és vegyél dezodort,sprét. Nem ilyen agyonreklámozott izémizéket,bár ha használ akkor ilyet,de az orvosod csak tud valamit ajánlani amivel legalább enyhíthető ez a nagy izzadás.

2011. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a szellős cuccokat tudom ajánlani, tiszta, 100 % pamutból, szóval ne legyen benne semmi elasztin. Nekem van olyan pólóm, ami nagyon jó minőségű és csak 5 % elasztin van benne, és irtó ronda foltok keletkeznek a hónaljamnál amikor az van rajtam.. De van tiszta pamut cuccom, (a pamut alapjába véve hűt ha nincs benne más is), egy pólóm van ilyen, nem vékony, de 0 % sincs benne más anyagból. Abba soha nem izzadok bele, legyen bármilyen meleg.
2011. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szia ! nekem is hasonló a helyzetem , sajnos én már hozzá szoktam ... én ilyen időben már rövid ruhákat , toppokat hordok hogy ne legyen annyira feltűnő. Nekem viszont azt mondták , hogy valószínűleg az ideg miatt izzadok ennyire...nem tudom nálad lehetséges-e ez . Tanácsként legyen nálad szerintem mindig egy váltó póló vagy topp hogyha nagyon rossz a helyzet át tudd venni.

20(L

2011. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen az összes tanácsot. :) Én is rövid naciban, toppokban járok már, hajam felkontyolva, és én nedves törlőkendőt hordok magamnál, amivel sutyiban letörlöm az arcom, ha épp nem figyel senki.:D Deokat is kenem agyba főbe, szerencsére büdös nem szoktam lenni, csak csurom víz..


Köszönöm a biztatást!!!

2011. máj. 31. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!