Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élhetek még normális nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhetek még normális nemi életet? Van még valaki ilyen helyzetben? .

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon csúnya V alakú a mellem, és már a kezdetektől ilyen. Sokat gondolkoztam már a felvarráson, de nincs rá keret. :S Most szingli vagyok, és nem merek párkapcsolatot kialakítani, mert félek, ha szexre kerülne a sor, elszörnyülködne. Teljesen el vagyok keseredve. Tapasztalatok? (21L)
2010. jan. 20. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

V alakú? el se tudom képzelni

am igen :) egy férfi ne a melleidért szeressen

2010. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha egy férfi le akar veled feküdni, és szerelmes beléd, akkor a melleiddel együtt szeret. Gondolom hallottad már azt h a belső fontosabb mint a külső. ;)
2010. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igaz, de annyira ciki, hogy ilyen csúnyán lóg... :S :(
2010. jan. 20. 14:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem a barátodat majd nem fogja zavarni..ha igen akkor meg se érdemelt téged:)
2010. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg csak egy van... és a párom így is odavan értem. Szóval sztem nem az a lényeg.
2010. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha vki szeret, elfogad olyannak amilyen vagy! Ez az én véleményem...

24/L

2010. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

szia

ne legyél elkeseredve.ha egy pasi igazán szeret nem az fogja érdekelni,hogy hogy nézel ki.rajtam pl van egy kis súlyfelesleg és emiatt nem vagyok elég magabiztos.8 hónapja van barátom de előtte én is nagyon szégyenlős vagyok a mai napig is .de ő azt mondja nagyon sok pasival együtt,hogy nem az a lényeg,hogy hogy nézel ki,mindenkinek vannak hibái (még az álompasidnak is)és az a lényeg,hogy te jól érezd magad a bőrödben.hidd el találni fogsz magadnak barátot.

2010. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy természetes mellet mindennél többre értékelek egy megműttetett mellnél, akkor is, ha V alakú. :) Több önbizalmat szép hölgy, hidd el, amikor leveszik a melltartódat a pasik, a legkisebb problémájuk az alakjával lesz, azonnal kényeztetni kezdik (én legalábbis így szoktam).
2010. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jaj annyira aranyosak vagytok! :)
2010. jan. 20. 14:52
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nyugodtan vágj bele a kapcsolatba, legfeljebb ne egy üresfejű, magazinokból "művelődő" bájgúnárral.

Másnak is van ilyen melle, és férje/barátja is egyben. :) Az enyém se pont úgy néz ki melltartó nélkül, mint ahogy a jó kivágott ruhában, amiket hordani szoktam, push up melltartókkal felnyomom. :) De soha nem volt ebből gondom. OK az én esetem nem szélsőséges, de a legtöbb pasi sztem mindenképpen tudja, hogy a nagy mell magában csak akkor áll meg gömb alakban, ha műtött. :)

2010. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!