Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élhetek még normális nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhetek még normális nemi életet? Van még valaki ilyen helyzetben? .

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon csúnya V alakú a mellem, és már a kezdetektől ilyen. Sokat gondolkoztam már a felvarráson, de nincs rá keret. :S Most szingli vagyok, és nem merek párkapcsolatot kialakítani, mert félek, ha szexre kerülne a sor, elszörnyülködne. Teljesen el vagyok keseredve. Tapasztalatok? (21L)
2010. jan. 20. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem a mell alakja a legfontosabb egy kapcsolatban, ha egy fiuval mar odaig juttok, ugy be lesz zsongva, hogy tuti nem fog elszaladni.

Am had osszak meg meg annyit, ha valakit lelkileg ennyire zavar egy testi hibaja, esetedben a melle, akkor van ra mod, hogy kapjon tamogatast a megmuttetesere, konkret peldakent szules utan depresszios volt a no, mert a hasa nagyon elnyult, megereszkedett, es tornaval semmivel nem tudtak rajta valtoztatni, mivel ez lelkileg bantotta, a hazassaga is majdnem rament (no szex, depresszio...), tb-re megmutottek Kecskemeten.

2010. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

baszski elment az étvágyam mert elképzeltem a melled

kösz

2010. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szard le :D nekem pölö úgyis az arc a legfontosabb mert úgyis azt látom a legtöbbször :D
2010. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
18:43 jó nagy paraszt vagy. Ne is foglalkozz vele, az enyém is csufi, mégis van egy szerető férjem, aki imád
2010. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!