Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beauty Breast mellnövelő...

Beauty Breast mellnövelő tabletta? Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
Valaki szedett ilyet? Volt hatása? És, ha abbahagyod a szedését?
2011. máj. 21. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Az összes ilyen cucc kamu, és akinek egy csepp esze van be nem szedi..

Hivatalosan ilyen szerek nem léteznek! Aminek nincs Gógyszerszáma, vagy legalább OÉTI száma, azt pedig nem szabad beszedni, mert akármi lehet benne!!

2011. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
Ugye te magad se hiszed, hogy egy tablettának lehet bármilyen mellnövelő hatása? Kár erre akár egy fillért is kiadni, csak kamu az egész!!
2011. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én egyáltalán nem mondanám, hogy hülyeség. van, akinek hat, van, akinek nem. nem tudom, mitől függ.

[link]

itt sok infó van a dologról.

én márciusban rendeltem ilyen kapszulát és krémet, azóta használom. nekem 81 cm-ről 84-85-re nőtt eddig, de mostanában már mintha nem annyira változna. melltartó nélkül látszik a változás, bár ruhában is, még apukám is megjegyezte, hogy mintha "mellesebb" lennék (nem tud amúgy a kapszulaszedésről). bár én még csak 21 leszek, és a kortól is függ elvileg. folytatni fogom, rendelek még egy 3 hónapos adagot, és szerintem szedni fogok mellé még valamit, szójalecitint, vagy lenmagot. remélem nőni fog még. egy próbát megér! ja és elvileg egy 3x3 hónapos kúra után maradandó a változás. ez nem tudom, hogy tényleg így van-e, mert én még csak most kezdtem a 3. hónapot.

2011. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!