Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak az orvosnak mi a...

Mit mondjak az orvosnak mi a a bajom, ha nem akarok oszt. Kir. -ra menni?

Figyelt kérdés

Már ma se mentem iskolába. Holnap lesz. Olyan kellene, aminek nincsenek látható tünetei. Hasmenés jó? Mit tud kérdezni azzal kapcsolatban?

És az osztály miatt nem megyek kirándulni, meg persze nem is akarok. Nem csak én nem megyek.


2011. máj. 19. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha őszintén megmondod, hogy nem akarsz kirándulni. Segítsen. Biztosan igazolja. De ha rájön, hogy őt is át akarod verni, akkor nem.
2011. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt nem merném megmondani neki, és nem is írna ki szerintem.

De az a baj, hogy hazudni se tudok. Az oszt. főnök meg nem fogad el szülői igazolást.

2011. máj. 19. 10:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem is legyél őszinte a dokival.

Meglátod, tök normális lesz!

2011. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra, és mondd meg az ofőnek, hogy nem fogsz menni. Mondjuk nem az utolsó pillanatban kellene ezt eldönteni, hanem még akkor, amikor ki lett találva az egész osztálykirándulás.

Egyébként még ma felhívod az ofőd, és megmondod neki, hogy családi okok miatt nem tudsz menni.

2011. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ofőd meg egy köcsög.
2011. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kötelező menni kirandulni? Na, ilyet se hallottam még. Az én időmbe, az ment, aki akart, nem kérdezte senki, hogy miért nem, ha valaki nem akart.
2011. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként mi lesz, ha nem mész el? Kapsz 5 igazolatlan órát? Ilyeneken parázni... Azért szólj neki, hogy ne várjon rád majd.
2011. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Múlt héten megmondat az ofőnek, hogy nem megyek, és rajtam kívül még 5-en mondták neki. Egyesével megkérdezte mindenkitől, hogy miért nem, és kitaláltunk valamit, mert ha azt mondom, hogy nem akarok, akkor ordibál velem. Igaz így is eléggé kiakadt. De szülőit így se fogad el. Valaki az igazgatóval igazoltatja, mert ő megengedi, hogy ne menjünk.
2011. máj. 19. 10:52
 9/11 A kérdező kommentje:
Több napos kirándulás. A szombatot is igazolnom kell, mert iskola nap lesz. Kapnék kb. 15 igazolatlant, azért meg szüleim kiakadnának.
2011. máj. 19. 10:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ordibáljon, ha neki ettől jobb lesz. Te meg ne félj tőle.
2011. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!