Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak az orvosnak?

Mit mondjak az orvosnak?

Figyelt kérdés

Nem voltam ma iskolába, mert megjött, és nagyon fájt a hasam.

De ma irtak a többiek töriböl egy dogát. Én ezt meg is tanultam tisztességesen tegnap, de mint most kiderült holnap írunk TZ-t is, és én Tz előtt meg pluszba megírom ezt a kisdolgozatot. De nekem a TZ-re van amikor még a 45 perc is kevés lenne. És TZ előtt pár nappal szoktam elkezdeni tanulni, mert ha anyagonként tanulom, akkor elfelejtem a TZ-ig. Most már meg képtelenség lenne egy 2est is összehozni, mert 15-20 teli írt oldalból írunk.

És még azt se mondhatom, hogy na egy 1es az most elfér, mert félévkor megbuktam belőle, mert nem vagyok szimpi a tanárnak. Előző TZ-m is 1es lett, pedig padtársam segített is benne, és én is írtam azért elég sokat. De mégis 1esre osztályozta le. Pedig minimum 2es járt volna rá, mert minden amit leírtam jó volt.


Ma anyu volt bent az orvosnál igazolásért nekem, hogy fáj a hasam, de így holnap nem megyek be suliba, hogy nem tudnék legalább egy 2est kihozni a TZ-böl.

Mit mondhatnék az orvosnak, hogy biztosan kiírjon?

Lécci ne oltsatok, mert nem szeretnék évvégén is megbukni, és hétfőre meg tudnám tanulni az anyagot.


2011. febr. 10. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Mond, hogy hasmenésed van.

Nem tudja leellenőrizni, de igazolást azt ad rá.

2011. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el ezeket a dolgokat anyukádnak, hátha kér neked még egy igazolást. Neki talán könnyebben ad a doki. Viszont hétvégén aztán tényleg keményen tanulj, bizonyítsd be anyukádnak, hogy nem lógni akartál. Kérd meg rá vasárnap délután, hogy véletlenszerűen kérdezzen bele a tananyagba.

Ha nem akar kérni, akkor szerintem megpróbálhatod a dokit megkérni, hogy írjon, de ha nem ultrajófej, akkor nem hiszem, hogy adni fog...

2011. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
mond hogy még mindig fáj a hasad.Vagy hasmenésed van.Ezeket nem tudja senki leellenőrizni
2011. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

A pikkelős szöveg igen gyenge...

Nekem is van olyan tantárgyam, amiből gyenge vagyok, de nem fogom rá a tanárra. Hidd el, ha 5-ösre tudod az anyagot, akkor ha fejre áll, akkor se tud egyest adni. A töri egyébként seggelős.

2011. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha TZ-re tanultál akkor azt megtudod írni jól, esetleg megegyezel a tanárral, hogy most megírod a TZ-t és a kisdogát megírod a rákövetkező órán. Szerintem megfogja érteni. Így is úgy is be kell pótolnod mindkettőt, ha hiányzol.

Mellesleg a 15-20oldal nem is olyan sok, ha továbbtanulsz akkor 150-200 oldalakból fogsz dogát írni. (bárcsak nekem is 15-20 oldat kéne tanulnom 1-1 zh-ra....)

2011. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

"félévkor megbuktam belőle, mert nem vagyok szimpi a tanárnak"


Na, itt lettél gyanús nekem.

2011. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt írtad, hogy előző TZ-d 1 lett, és hogy a padtársad is segített. Szerintem ezt ő észrevette és ahelyett, hogy elvette a dogát egy 1-sel "jutalmazta" ezt a dolgot.
2011. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem a TZ-re tanultam, hanem a kisdogára. És nem fogja megengedni, mert úgyis volt időm rá blablabla..

Továbbtanulni divat szakon szeretnék, és abból szivesebben tanulok majd azért : )

2011. febr. 10. 18:38
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 18:38

félévkor 2 egészre álltam pontosan, és megbuktatott.

2011. febr. 10. 18:42
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
A 2,0 sem egy nagy büszkeség azért..
2011. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!