Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak az orvosnak,...

Mit mondjak az orvosnak, miért nem voltam ma iskolában?

Figyelt kérdés
Holnap mennék orvoshoz igazolásért a mai napról... Azért nem mentem, mert nagyon fájt a hasam ( megjött ) :S de ezt nem akarnám mondani... itthon azt mondtam, hogy hánytam... a dokinak mit mondjak, hogy holnapra ugye semmi bajom nem lesz... ?
2009. febr. 23. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg hogy nem volt kedved mert megjött. Ha normális a doki megérti és persze ha nem gyakran fordul elő. Én mindig megmondtam, hogy Gabi néni, most nincs kedvem iskolába menni. Sőt még mikor dolgoztam is mondtam, hogy most egy hétig táppénzen szeretnék lenni mert ez vagy az van... Mindig megértette és kiírt. Remélem neked is sikerül.
2009. febr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb, ha még ma elmennél. Utólag nehezebb igazolást kérni. De mond meg nyugodtan, hogy nagyon görcsöltél reggel, ez nem szégyen, természetes állapot.
2009. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be egy görcsoldót és kocogj el még ma dokihoz. Annak idején, az én dokim simán adott igzolást ha ilyen miatt maradtam otthon, hogy görcsöl a hasam mer megjött. Ha tényleg nem akarod ezt mondani, akkor mond azt hogy egész nap hasmenésed volt, nem tudtál eljönni hozzá.
2009. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem csak őszintén valld be, hogy megjött. Otthon is.

2009. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is az őszinteség a legjobb, mert semmi ciki nincs a dologban, viszont: annak idején én is cikinek éreztem és én se mondtam a szüleimnek sem,még ha állatian görcsölt is, úgyhogy megértelek. Ha azt mondod, hánytál, az tökéletes, bmilyen kajától előfordulhat, sőt, most még egy hányós, hasmenéses vírus is van! Úgyhogy, hajrá, a hányás kitűnő indok!
2009. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, aranyosak vagytok! :)

Amúgy szombaton apa tudta, hogy megjött és annyira fájt délután, hogy sírtam... akkor bevettem 2 fajta gyógyszert, lefeküdtem ( de azt sem tudtam, hogyan feküdjek ) aztán jóval később elmúlt... régebben nem fájt ennyire, nem tudom most mi van... :S


köszönöm mégegyszer!

2009. febr. 23. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!