Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz az hogy 18 éves kor...

Igaz az hogy 18 éves kor alatt (17 évesen) nem csinálnak anonim AIDS tesztet?

Figyelt kérdés

Csak kérdezem, mert érdekel.:)


Nem vagyok AIDS-es csak most volt a televízióba hogy akár 1 éven belűl lehet ellene oltás is (ha kértek linket, tudok küldeni) csak azt akarom még megkérdezni hogy pl:


Ha valaki hív pozitív de még akkor veszik ezt észre amikor nem alakult ki az AIDS betegség akkor rendszeres gyógyszer szedéssel tényleg maximálisan 30 évig élhet az ember vagy átlagba 10-15?

Mert élete végéig sajnos nem. :( (vagy tévedek?)


2011. máj. 19. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy éven belül lehet ellene oltás... na, ja. Jó vicc.

Szerintem bemész a nemibeteg gondozóba, és csinálnak. De vérvételen pl. mindig tesztelik HIV-re is a vért, és értesítenek az eredményről.

2011. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az AIDS szűréshez nagykorúnak kell lenni, mivel a hülye is tudja, hogy a legtöbb tini él már nemi életet.

Elég durva lenne, ha ők vidáman fertőzhetnék egymást, és már megjelennek az első tünetek, mire észbe kapnak.

Teljesen kizártnak tartom!!


Akinél időben fedezik fel, és van pénze a legjobb gyógyszerekre, az elvileg elég sokáig élhet még. De annyira gyenge a szervezete, hogy egy komolyabb fertőzésbe belehalhat, akármikor. Gyakorlatilag azon múlik, hogy ezt mennyi ideig sikerül elkerülnie.


Amúgy: mindenki élete végéig él... tudom, nem erre gondoltál. De utólag senkinél se lehet eldönteni, meddig élhetett volna, ha...

2011. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


tessék. És nem kamucikk.


Amúgy meg a gyógyszereket kifizetik (hallottam) szóval ilyen nincs hogy aki nem tudja megvenni azt hagyják meghalni.

2011. máj. 19. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!