Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ilyenkor is csinálnak allergia...

Ilyenkor is csinálnak allergia tesztet?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam semmire allergiás és már több mint egy hónapja folyik az orrom,sokat tüsszögök és bőrömön piros,száraz foltok jönnek elő és nagyon viszket.De többnyire csak otthon.Van 3 papagájunk és egy szobakutyusunk.Lehetséges hogy most jött csak elő valami allergia állatokra?Mit tegyek?Nem akarok megvállni házi kedvenceimtől,de már nagyon kétségbe vagyok esve,mert gyakran köhögök is,fulladozok.Kedden megyek allergológhoz még soha nem voltam,ilyenkor is csinál tesztet?Vagy csak ősszel?
2011. máj. 28. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla,hogy az allergiavizsgálat évszakfüggő lenne.Szerintem bármikor meg lehet csinálni, biztosan meg fogják Nálad is.Sajnos allergia kialakulhat az évek során is,sokáig én sem voltam allergiás a házi porra,most pedig már enyhén az vagyok.A vizsgálat menetét gondolom ismered, de ha esetleg nem, innen:


[link]


és innen:


[link]


szinte mindent megtudhatsz.

2011. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát olyan hülye orvosom van (már sorry) hogy nem akart elküldeni allergólóghoz,pedig minden jel allergiára utal.Azt mondta majd ősszel.H*lye!Szoval egy ismerősömön keresztül kaptam időpontot és kedden mehetek.Nagyon várom már,mert már nagyon zavarnak ezek a tünetek.
2011. máj. 28. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!