Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet, miért köpök...

Ez mi lehet, miért köpök ilyet naponta kétszer?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy nem éppen gusztusos dologról tettem fel kérdést, és nem poénból, és kamuból, hanem azért, mert érdekel, hogy mi lehet ez. Nem kérek értelmetlen válaszokat. Elvégre az oldal azért van, hogy bármit megkédezhessünk, ha problémáink adódtak.


Szóval a következő lenne: A közelmúltban felfedeztem, hogy egy narancssárgás dolog távozik belőlem a köhintésemmel, (vagy krákogásommal.) naponta kétszer, általában fogmosás után. Legtöbbször ugyanolyan mennyiségű, állagú, és színű. Szaga nagyon jellegzetes, és erőteljes, leginkább valamilyen szájszaghoz tudnám hasonlítani. Mi lehet ez? Szinte biztos vagyok benne, hogy nem táplálékmaradék, mert mindig ugyanazt csak nem szoktam enni, és általában mindig mindent leöblítek folyadékkal. Mi lehet ez? Veletek is fordult már ilyen elő? Képet a kérdés alján mellékeltem.


[link]


2011. máj. 13. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Esküszöm,hogy ilyet már én is köptem!Kb. félévente egyszer!Csak nekem kicsit világosabb fehéres volt!És szörnyű szaga van! Ilyen kis rücskös és undorító izé!Erre én is kíváncsi vagyok!


15/L

2011. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak én vagyok vele egyedül. =)
2011. máj. 13. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
:) Remélem jön majd valaki,aki tudja,hogy mi is ez pontosan!
2011. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos azt én sem tudom, hogy mi ez, de nekem is van ilyenem! :) Kicsit fehérebb és iszonyat büdös. Én azt figyeltem meg, hogy a mandulámban van, vagy abba tapad. Nektek van mandulátok? Szerintem valami genny gyűlhet fel.

32/n

2011. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
anyukámnak refluxot állapítottak meg, sajnos ő is naponta többször köhög vagy krákog fel ilyen kis darabkákat... :( néha olyan mintha rizsszem lenne, de neki se kajamaradék, de addig irritálja még ki nem jön.. :( de remélem neked nem ez a bajod... :(
2011. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!