Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet kb a bajom, ha...

Mi lehet kb a bajom, ha neurológiára küldenek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje egyre többször fáj nagyon furán a fejem, vagyis nem is fáj, hanem csak erős nyomást érzek. Napi szinten véletlenszerű időpontban, nem függ semmitől (mozgás, pihenés stb).


Szóval a tünet az, hogy elkezd fájni a fejem jobb oldala. Tulajdonképpen nem is fáj, hanem olyan érzés mintha belülről akarna szétrobbanni. A halántékomon lévő ér olyan mintha szét akarna durranni. A fülem is belülről ugyanez, meg néha nyomást érzek a tarkómon.

Valamikor az egész fejem mintha középről akar szétdurranni.

Bocs az idióta fogalmazásért, de ezt máshogyan nem tudom leírni.


Vérnyomásra tippelt mindenki, de nem az, mert ilyenkor nincs baj a vérnyomásommal, mindig mérem, volt rajtam 24órás is, néha magas ugyan, de nem ilyenkor.


Az is biztos, hogy nem a front, mert bár érzékeny vagyok a frontváltozásra, olyankor máshogy reagál a szervezetem, nem így.


Tehát elküldtek neurológiára, azt mondták majd ott elküldenek pár vizsgálatra (CT, MR stb). Csak az a gáz, hogy időpontot elég későre adtak és idegesít, hogy nem tudom mi bajom. Előre is kössz a válaszokat.


19/F


2011. máj. 9. 23:43
 1/1 tetris ***** válasza:

Ha megengedheted magadnak anyagilag, akkor egy magánkórházban is megnézhetik a CT-t, és az MR-t, ha van ilyen berendezésük. Ott várni se kell, csak fizetni.

Ha nincs rá pénz, akkor menj el a neurológiára, ahova a beutalód szól, és mondd meg, hogy a tüneteid egyre fokozódnak, és nem tudsz tovább várni. Esetleg egy kicsit rá is játszhatsz a dologra. Hátha előbbre vesznek, mint sürgősségi esetet.

2011. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!