Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csonthártya gyulladás az...

Csonthártya gyulladás az alkaromba ez tuti túledzettség?

Figyelt kérdés
Nem régóta van 1 kis csonthártya gyulladás a bal alkaromba meg alig érezhető és nagyon ritkán a felkaromba.De ezen kívül rendben van minden ugyan úgy bírok mindent csinálni és fáradékony se vagyok.Ha ez lehet csak simán csonthártya gyulladás akkor az nem hátráltat a fejlődésbe?Akinek volt már az írja már le hogy abba hagyta e pihentette vagy csak visszavett kicsit tempóbol?
2011. ápr. 19. 17:26
 1/1 prorokm válasza:
Szia! Ha megterhelés közben is fáj, akkor az csonthártya gyulladás. Javaslom neked, hogy kenegesd valamilyen, erre a célra kifejlesztett kenőccsel (Tudom, hogy ez nem a reklám helye, de én Flectorral szoktam kenni.), és amíg el nem múlik, addig hanyagold az edzést.
2012. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!