Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Lehet hogy...

Mi történik velem? Lehet hogy komolyabb problémám van?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor felidegesítettem magam, az utolsó 3 napban aludni sem tudtam rendesen, többször felébredtem éjjelenként. Ma reggel pedig a szívem rettenetesen fáj. Eddig csak szúrni szokott néha, de most nagyon fáj. Amúgy vérszegény vagyok, vashiányos és magnézium hiányos is.
2011. ápr. 11. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:

hát figyelj, én ugyan szakember vagyok, mégse tudok válaszolni erre így .... sztem aki tud, az hazudik!

Menj el orvoshoz, és majd kivizsgálja, hogy anginás panasz-e egyáltalán vagy mégis miről van szó.

2011. ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kb 1 éve voltam EKG-n de akkor azt mondták hogy minden a legnagyobb rendben van
2011. ápr. 11. 09:12
 3/4 anonim válasza:
Lehet, hogy semmi baj nincs, mármint szervi. Idegi alapon is lehet az egész. Én is vérszegény vagyok( bár nekem sose mondták, hogy ennek köze lenne hozzá), nem mellesleg pánikbeteg. Ha nagyon felhúzom magam hasonló tüneteket produkálok: szívtájéki fájdalom, zsibbadás stb. Az ekg sose mutat semmit. Menj el dokihoz és ha most sem mutat semmit, akkor tuti idegi alapon van. Igyál orbáncfű teát, nyugtat és jobban alszol tőle!
2011. ápr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. ápr. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!