Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17 éves vagyok, nem tudom már...

17 éves vagyok, nem tudom már mióta, de úgy vettem észre, hogy problémám van az egyensúlyérzetemmel. Ezek lehetnek egy komolyabb betegség tünetei?

Figyelt kérdés

Nem tudok teljesen egyenesen menni, és biciklizni is nehezen tanultam meg. Volt egy idő amikor táncoltam és nem sikerült megjegyeznem, megcsinálnom a tánclépéseket sem(sokadszorra sem, amikor már mindenkinek ment). Lehet, hogy valamilyen probléma van velem, vagy normális hogy ennyire nem jó a mozgás koordinációm!?


Köszönöm...


2009. márc. 16. 15:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Én is ugyanilyen vagyok, mint te, minden igaz rám, amit írtál, későn tanultam meg biciklizni, nem tudok egyenesen menni, a táncban is hasonló tehetséggel bírtam:) most 21 éves vagyok, és érzem, hogy fokozatosan fejlődik az egyensúlyérzékem. És semmi bajom!! :) nyugodj meg, de menj el biztonság kedvéért dokihoz, ő biztosra megmondja neked :)
2009. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmi bajod nincs, nem vagy beteg. Nem lehet mindenki mindenben profi, nem igaz?:) En pl. abszolut nem tudok rajzolni, akkor szerinted beteg vagyok:)

Legy buszke arra amit tudsz, amiben jo vagy.

2009. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:)
2009. márc. 16. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni igazuk van nincs semmi baj!Valahol olvastam már (egy netes oldalon) ,hogy a test edzés jó az ilyenféle problémákra is nem tudom ,hog mennyi igazság alapja lehet d eegy próbát megér nem?:)
2009. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy fülvizsgálatra elmennék.A fül az egyensúlyérzék központja.Persze én sem hiszem,hogy baj van, de azért jobb ha megnézeted.
2009. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne elmondanod a körzetiorvosodnak.Lehet,hogy tényleg nincs semmi baj,de azért menj biztosra!
2009. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!