Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Titeket is sokkolnak a dolgok?

Titeket is sokkolnak a dolgok?

Figyelt kérdés

annyi szörnyűséget mutat mostanában a híradó a családi erőszakokról meg ilyesmikről.

engem nagyon lessokkolnak.titeket nem?

nagyon utálom az erőszakot és nem bántanék soha senkit.

sokszor félek,mikor ilyeneket mutatnak,hogy én is bekattanok:S

nálunk is vannak viták de annyira nem durvák csak engem nagyon meg tudnak viselni az ilyen veszekedések,még akkor is ha nem velem vitáznak.


2011. márc. 29. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én olyan házban lakok pl ahol 97ben leugrott az erkélyről 1 19 éves srác, az apja előző nap jött haza a Tököli böriből gondolhatod milyen bánat volt hallania h a kisebbik fia azt üzente ha már az anyját agyon verte a fiú nem akar vele élni.


Belőlem nem vált ki idegességet, mert erről nem én és nem más tehet hanem van akinél el durran a patron és csinál hülyeséget.


Mióta ember az ember ugyanúgy megöli a társait v gyerekeit mint az ókorban, az állatok is megeszik néha a kicsiket..

2011. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne nézd a híradót. én is stresszeltem mindenféle ilyen hülyeségen, amíg néztem. amióta nem nézem, sokkal több pozitív gondolattal vagyok tele, és csak jó dolgok történnek velem már évek óta.
2011. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszömöm.

igyekszem nem odakapcsolni,remélem én is túlleszek ezen a pánikhangulatokon hamarosan.

2011. márc. 30. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!