Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas vérnyomással folytatódha...

Magas vérnyomással folytatódhat a box edzés?

Figyelt kérdés
Háziorvos gyógyszert írt fel. Azt mondta, hogyha szedem a gyógyszert mehetek edzésre. Kardiologián azt mondták hogy ne szedjem a gyógyszer amíg nemvagyok rendesen kivizsgálva (hormon vizsgálatot akarnak, akarjanak csak...) Hasiultrahangom negatív, szemészet negatív, szívultrahang negatív, laborvizsgálat szintén negatív. Azt meg nem értik meg hogy hiába van rajtam 10 kg felesleg, pszichésen magas a vérnyomásom, stresszes, idegbeteg időszakom van. Most akkor mehetek edzésre? Az egyetlen dolgok ami jól esik és kikapcsol.
2011. márc. 29. 13:14
 1/2 De Puta Madre ***** válasza:
És miért nem akarsz elmenni hormonvizsgálatra? Az, hogy megnézik, nem azt jelenti, hogy hormonkészítményeket kell szedned...Te felelősséged, de a magas vérnyomás nem játék.
2011. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok elmenni mert nem fogok 3 napig bennt lenni a korházban... Fél órát nembírok ott lenni. Háziorvossal meg megbeszéltük, hogy szeptemberbe betöltöm a 18-at és akkor megcsináljuk azt is, de nem a gyerekklinikán ahol 10 év alatt még nemtalálkoztam olyan orvossal aki ne egy bunkó paraszt lett volna. A vérnyomásommal meg akkor szokott baj lenni, mikor olyaan időszakom van. 4 éve már volt ilyen. 2 hónapig nyugtatót kaptam utána mostanáig semmi gond nem volt. Most meg megint stresszes, lelkibeteg időszakom van. Nem véletlen voltam már pszichiáternél sem. De ezt egyik sem fogja fel. :S:)
2011. márc. 29. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!