Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetném a magasságo...

Hogyan növelhetném a magasságomat?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok, 134cm magas...

Már nagyon zavar hogy mikor megyek az ebédlőbe, ahova az ovis csoport is jár, mindig mondják a konyhások, hogy "szia drágaságom, nem tudod hol az óvónéni?", pedig már hetedikes vagyok...


Bármilyen tipp jöhet ami még nem igazolt de lehet hogy működik, az edzés nem jöttbe, hiába tudok 100 fekvőt megcsinálni, és hiába lettem izmos, nem lettem magasabb.


Valami étrend ami segíthet??? Nem szoktam túl sokat enni, naponta kb. 1500 kcal-ból áll. Lehet hogy ez a baj? Vagy mit tegyek?


Nem szeretnék 12-ben is óvodásnak kinézni... És ahogy a magasságom, úgy az arcom sem változik.


Kérlek, segítsetek! :(


2011. márc. 18. 18:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de orvoson kívül valami tipp, hogy hogyan nőhetnék?
2011. márc. 18. 20:12
 12/14 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Elszántnak tűnsz, úgyhogy hosszú választ írok. :D


Szóval, még valamennyit tuti nősz, a kérdés az, hogy mennyit.

Kisnővésűnek ha jól emlékszem nőknél <140cm, férfiaknál<150cm számít. (végleges magasság)

A kisnövés hormonzavar, kezelhető, ezért lenne jó, ha elmennél orvoshoz. Egy látogatás nem öl meg anyagilag!

[link]


További módszerekkel, amiket én ismerek is csak max. 8 centit lehet nőni. Ha szerencséd van.

Tehát:

- gyakorlatok: hát, nem tudom. Olyanról hallottam, hogy valaki kidolgozta a belét és nőtt kb. 1-2 centit. Persze a testedzés része jó, csak nem magasság szempontjából.

Ja egyébként ide sorolom a denevérlógást is, ami egy minimálisat segít.

- tabletták: nem ajánlom. Alacsonynak lenni >>> Torznak lenni.

- akupunktúra: megér egy próbát szerintem

- magasságnövelő talpbetét: szintén (egyébként úgy működik, mint az akupunktúra, csak a talpon fejti ki a nyomást)

- hipnózis: hm... végülis lehet próbálkozni, de ha orvoshoz nem mész el, akkor hipnotizőrhöz tuti nem

2011. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a talpbetétet kipróbálom. :)

Majd írok a fejlődésről!

2011. márc. 19. 22:04
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is most szállítják. :)

De hónapok kellenek, azt ugye tudod?

Majd nézem a frissítéseket.

2011. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!