Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek, hogy a Japánban...

Nagyon félek, hogy a Japánban történtek után, ide hozzánk is eljut a káros sugárzás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pontosabban mit ne tegyek? Tehát ne egyek mondjuk salátát, ezt a nagymamám mondta :)

Nagyon félek, hogy rákos leszek és meghalok. Egyre jobban félek.

Egy hete még azt mondták, hogy az ott lakókra sem veszélyes, pár napja, még a Csendes-óceán felé ment, most már erre is tart. Tízezrével evakuálják az embereket. Nagyon sajnálom őket.

Mit tegyek, hogy ne haljak meg?

13/L


2011. márc. 17. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
pfff. utolsó válaszoló, te mestere vagy annak, hogy lehet valakit megnyugtatni... Nyugodj meg, lehet hogy hamarabb elüt egy autó, mint hogy rákos lennél, és hiába élsz egészségesen úgyis örökletes a rák (mellesleg ezzel akár egyet is érthetnék) de! ne menj a napra!!! :DDDD Ehh, te meg ne menj orvosira!
2011. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
öhm, helyesbítek, utolsó előtti.
2011. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha eljön a sugárzás, akkor eljön, ha nem akkor meg nem. Ez ellen nem tudunk mit tenni. Én hótt nyugodt vagyok. Ha emiatt halok meg, vagy emiatt leszek beteg, akkor így jártam. :(
2011. márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

A csernobili robbanáskor Debrecenben tapostam kb a 6.életévemet és ugye Debrecen "nagyon közel"van Csernobilhoz!

Ma 36 éves vagyok és tulajdonképpen makkegészséges!Nyugi,ha ide is érne vmi Japánból az már ártalmatlan lesz,mint egy újszülött:)

2011. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

jhaajjj be ne sz.rjál ám..

a napi háttérsugárzás értéke 2,4 mS ami elenyészően kicsi, szval te ezt midennap megkapod.sőt az emberi szervezet is sugároz szóval elvileg saját magadat is kinyírhatod.. vagyis hát nem mert az még kisebb mint 2,4 mS.

a helyedben inkább a számítógép laptop wifi sugárzástól félnék

2012. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!