Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek, hogy a Japánban...

Nagyon félek, hogy a Japánban történtek után, ide hozzánk is eljut a káros sugárzás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pontosabban mit ne tegyek? Tehát ne egyek mondjuk salátát, ezt a nagymamám mondta :)

Nagyon félek, hogy rákos leszek és meghalok. Egyre jobban félek.

Egy hete még azt mondták, hogy az ott lakókra sem veszélyes, pár napja, még a Csendes-óceán felé ment, most már erre is tart. Tízezrével evakuálják az embereket. Nagyon sajnálom őket.

Mit tegyek, hogy ne haljak meg?

13/L


2011. márc. 17. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Tenni nem tudsz semmit. Ne menj japánba. De szerintem nem lesz itt szinte semekkora sugárzás, nyugi.
2011. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

a csernobili atomkatasztrófában rengetegen meghaltak ma is születnek rákos és mozgássérült emberek.

cseronbil közelebb van mint japán... mégis élünk, pedig az atomtemető 100évig sugároz, az a 100év még nem telt le.


nem fogsz meghalni! nem ez lesz a világvége, hidd el. bár igen ez is az emberi hülyeség miatt következett be...

ha valakinek meg kell halnia, úgyis megfog. járj évente szűrővizsgálatra vagy ha az megnyugtat félévente.

És ne félj, nemkell:)

2011. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Jajj maradj már! Nem lesz semmi. Megint sok okos elkezdte terjeszteni a hülyeséget...gratulálok
2011. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
51%
Japántól rettentő messze élünk, nincs mitől félned.
2011. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

2. vagyok... így van japán kb a bolygó másik felén van...

amugy meg biztos ezzel a rémhírrel akarják elterelni a figyelmet a magyar politikáról, szerintem először az fogja kiirtani a magyarokat nem a rák

2011. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Szia. Ne féljél. Magyarországra nem jut el. Ez a katasztrófa a csernobilinál gyengébb volt. És akkor is az é-keleti és a keleti országrész kapott nagyobb sugárzást. Ez az atomerőmű nagyon messze van magyarországtól. [link] itt írják hogy nem lehet ártalmas az európaiakra a sugárzás. Eljutni nem tud mivel annyi km alatt szétoszlik mire ideérne.
2011. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
19:17 vagyok. És nyugodj meg nem leszel rákos. Salátát akkor nem szabad enned ha tényleg eljut a felhő idáig de nem fog. Amikor Csernobil volt akkor nem szabadott enni mivel sugárzással volt ferőzött a saláta de most nyugodtan ehetsz ami akarsz csak az a lényeg hogy japánba ne menj.
2011. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

"ez is az emberi hülyeség miatt következett be..."


Most ezt nem értem. Miért volt hülyeség? Mit csináltak hülyén?

2011. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Megnyugtatlak, minden nap ér valamennyi sugárzás, sőt, pár év múlva rendszeresen kell majd tüdőszűrésre járnod, az is sugárzás. Japán a Föld túlfelén van lényegében, nem kell tartani ettől. Ja és nagyon sok egyéb rákosító anyaggal találkozol egy nap, remélem sose eszel gumicukrot, tartósítószert, nem mész napra, mert az is mind rákosít. Élhetsz 120évig egy csíramentes atombunkerban... vagy élhetsz rendesen, de akkor benne van a pakliban, hogy elkapsz valamit, rákos leszel (ami öröklött is), elüt egy autó.

Ne aggódj ilyeneken, teljesen értelmetlen és felesleges. Nyugi! :D

2011. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

A Föld másik felén történő katasztrófában te nem fogsz meghalni nyugi. A nagymamádnak meg talán inkább nem kéne ijesztgetnie téged ilyen butasággal.


Amúgy sohasem értettem azokat akik minden kis és/vagy távoli problémát így túllihegnek, gyakorlatilag élvezhetetlenné téve ezzel a saját életüket és sokszor mások életét is (hasonló gondolkodású emberhez már volt szerencsém).

2011. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!