Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek az nagyon gáz, ha...

Szerintetek az nagyon gáz, ha horkolok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon durván, de eléggé.

Szóval az a baj, hogy olyan komoly párkapcsolatom nem nagyon volt, amelynek folyamán együtt is aludtam volna a szívem választottjával, de most eljött az, amitől féltem. Együtt fogok vele aludni nemsokára, de félek, hogy horkolni fogok, és kellemetlen lesz neki az éjszaka.

Mit tegyek a horkolás ellen?

Szeretném vele tölteni az éjjelt, de nem akarom, hogy ne tudjon aludni miattam.


2011. márc. 9. 22:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat. Én vagyok a nő, szóval kicsit cikibb szerintem.
2011. márc. 9. 23:24
 12/19 anonim ***** válasza:

20/L vagyok

sajnos nincs ilyen szer:S De ezt ne szégyelld! nem tehetsz róla:)

Egyébként én attól félek, hogy néha ha nagyon bedugul az orrom, akkor úgy kelek föl, hogy fuldoklok, mert nem nyitom ki alvás közben a szám. Na ez irtó kellemetlen, úgyhogy 10000x is a horkolás, mint arra kelni, hogy mindjárt megfulladsz:) (ez egyébként egy partnernek is marha ijesztő lehet)

Szóval nyugi:)

2011. márc. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Áááá, kinevetne, ha odaállítanék tapasszal az orromon. XD

Magamat sem tudnám komolyan venni, hogy néz már az ki. :D

2011. márc. 9. 23:25
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja,igy már más a kérdés!
2011. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Na az se rossz. És van még egy ijesztő alvási szokásom, hogy ha rosszat álmodok, előtte szétszedem a falat, karmolászom, és nyöszörgök. Haverok mondták, egyszer felkeltettek ilyenkor, és megijedtek nagyon, mert nem tudták, hogy "csak" annyi a baj, hogy éppen rosszat álmodtam.

Velem lehetetlen egy szobában aludni, nemhogy egy ágyban... :S

2011. márc. 9. 23:28
 16/19 A kérdező kommentje:
Mi más van benne?
2011. márc. 9. 23:29
 17/19 anonim ***** válasza:
az már gáz!!
2011. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szerintem kicsit túl bonyolítod. Idővel mindenki horkolni fog, mivel az ember orrmandulái is nőnek, duzzadnak. Az enyémet kioperálták, aztán szépen visszanőttek, hát persze hogy horkolok. De ez nem téma, ha két ember szereti egymást. Legyen szép boldog estétek, bontsatok pezsgőt, s aludjatok el egymás karjaiban. Annyi minden másról lehet beszélgetni, szóval az est témája ne a karmolászás meg a horkolásod legyen.

Ügyes légy, mindig a nő választ!

2011. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

77-es: Kösz *-*


Utolsó válaszoló, köszönöm neked is, de neked őszintén (hahaha). Remélem nagyon jó lesz vele. Ő meg elmondta, hogy álmában rugdos, szóval kvittek vagyunk. Én horkolok, ő meg erre válaszolva lerúgja a fél vesémet. :D

Na, tényleg köszi, igazán csodásan megfogalmaztad, ment a zöld pacsi amúgy.

2011. márc. 10. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!