Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek az nagyon gáz, ha...

Szerintetek az nagyon gáz, ha horkolok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon durván, de eléggé.

Szóval az a baj, hogy olyan komoly párkapcsolatom nem nagyon volt, amelynek folyamán együtt is aludtam volna a szívem választottjával, de most eljött az, amitől féltem. Együtt fogok vele aludni nemsokára, de félek, hogy horkolni fogok, és kellemetlen lesz neki az éjszaka.

Mit tegyek a horkolás ellen?

Szeretném vele tölteni az éjjelt, de nem akarom, hogy ne tudjon aludni miattam.


2011. márc. 9. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
engem nem zavar,hogyha horkolsz majd mellette!!
2011. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Töltsétek tartalmasabban az éjszakát és akkor egyikőtök sem fog horkolni.
2011. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Jó, első, téged nem, de engem igen!


De ha fáradtak leszünk már? Aludni kell...

2011. márc. 9. 23:00
 4/19 anonim ***** válasza:
horkolni,ha alszunk akkor szoktunk nem??akkor téged sem fog zavarni,mert te is aludni fogsz!!
2011. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy iq-fighter vagy, hallod. :D Az zavarna, hogy őt zavarná.

Vágesz? :)

2011. márc. 9. 23:09
 6/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz szerintem:) Én megbeszélném vele, hogy számítson rá. Mondjuk én alvajáró és "alvabeszélő" is vagyok,+ horkolok is, mert orrsövényferdülésem van, tehát itt összetettebb a probléma, de én sem fogom szégyellni, ha majd együtt alszom a párommal. Ha már az együtt töltött éjszakáig eljutottatok, szerintem nem kell ilyenből problémát csinálni:)


20/L

2011. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
legjobb akkor,ha nem alszol!!és akkor nem fog zavarni senkit!probléma megoldva!még vmi??
2011. márc. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Te férfi vagy, vagy nő? Azt nem írtad.

Szerintem se problémázz ezen. :)

Ha férfi vagy, akkor főleg ne. Ha egy nő szerelmes, akkor úgy szereti a pasit, ahogy van, néha koszosan, szőrösen, horkolva. :) S különben is, neki is lehet valami éji szokása, talán forgolódik mint a motolla, vagy fél óránként megy pisilni... vagy koránkelő, és már hajnalban ott fog csoszogni neked... :))

Szóval ilyesmin ne izgulj. :)

2011. márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ja, tényleg, azt lefelejtettem, olykor beszélni is szoktam álmomban.

Már mondtam neki, de szerintem nem készült fel rá eléggé.

Lehet, nekem is orrsövényferdülésem van, ezért... Majd megmutatom valami dokinak.

Olyan praktikák nincsenek, hogy például valamit meg kell enni, vagy valamit az orromra kell kenni elalvás előtt, vagy tudomisén, hogy kikerüljem ezt a problémát? Én szégyellem.

2011. márc. 9. 23:22
 10/19 anonim ***** válasza:

ja, a tanács lemaradt (utolsó vagyok):

Nekem néha bejött az éjszakai orrtapasz, mikor horkoltam. De csak néha.

2011. márc. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!