Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Horkolok. Erre van valami...

Horkolok. Erre van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Ha megvagyok fázva akkor szinte meg fulladok (ami szerintem természetes) de nem régen egyik ismerősöm azt mondta h akkor is amikor nem vagyok náthás. Ez csak orr sövény ferdülés miatt lehet vagy megszokás<elég sokszor voltam kiskoromba náthás>?
2011. máj. 21. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Megszokásból nem hiszem, mert aki horkol, az nem tudja, hogy horkol, tehát tudattalan a cselekedet. Elhízás, dohányzás is okozhatja.
2011. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Apukám sok mindent kipróbált, csak hogy az övé megszűnjön. Volt alvásterápián, kipróbált minden baromságot, ami állítólag segített volna. Egyedül valami lézeres klinikán nem volt még, gondolkodott rajta, de nem meri bevállalni. Túl sok volt a rossz tapasztalat. Azóta is horkol :(
2011. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A horkolók nagyrészének segít, ha hason alszanak. Hanyatt fekve hátracsúszik a nyelv, elzárja a levegő útját a szájon keresztül, így horkolni kezd az illető. Hason fekve normál helyzetbe kerül a nyelv, és többnyire abbahagyják a horkolást.
2011. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!