Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a mellem, mitől lehet?...

Fáj a mellem, mitől lehet? (Évek óta ugyanazt a fogamzásgátlót szedem /ugyanabban az időpontban veszem be mindig/, sose volt vele problémám, és nem ütöttem meg magam)

Figyelt kérdés
Hetek óta pár napra rámtör úgy, hogy melltartót se bírok elviselni. Eleinte csak a menstruációm előtt pár nappal jött elő, rendszeresen meg is jött, nem maradt el vérzésem se. Mostmár egyre sűrűbben érzem. 22 éves vagyok, stressztől lehet ez az egész?
2009. febr. 16. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz. Könnyen meglehet, hogy "csak" a stressz, de a fogamzásgátló (akár évek után) is okozhat ilyesmit.
2009. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam így,én voltam vizsgálaton,uh-ot csináltak,hormonális oka volt hála ,azért nem árt egy orvosnak megmutatni,akár nődoki,de valóban hormonálisan lehet ilyen.
2009. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na jó...másfél hónapja kimaradt egy szem. Terhesség? szóbajöhet? Tesztet még nem csináltam, mert megjött, igaz hogy késett 2 napot, de megjött. Meg csak 3 napig tartott.Azóta megvolt mégegyszer, az is 3 napos volt.
2009. febr. 17. 07:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor kimaradt, akkor védekeztél más módszerrel? Egyébként pedig a biztonság kedvéért szerintem vegyél egy terhességtesztet, és menj el orvoshoz is. Legfennebb feleslegesen.
2009. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azon az éjszakán együtt voltunk párommal, amikor elfelejtettem bevenni a szemet. Aztán vagy 2 hétig nem voiltunk együtt. Tegnap csináltam tesztet, negatív lett.Akkor marad a doki...bár édesanyám szerint normális hogy fáj a mellem. Na de ennyire? Sztem nem normális.
2009. febr. 18. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!