Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen időpontban előnyös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen időpontban előnyös szedni a fogamzásgátlót?!

Figyelt kérdés
Bocsi,de tudnátok nekem abban segíteni, hogy szerintetek este, reggel, vagy dél körül jobb beszedni? ha reggel, akkor félek hogy néha elaludnék, ha este, akkor meg lehet h bulizom.. de suliban nem akanám bevenni... szerintetek micsináljak?.
2010. febr. 16. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

olyan nagy jelentősége nincsen, szóval ha valamelyik napszakban történő bevételkor sokkal jobban védene, akkor nyilván úgy tanácsolnák a bevételét. Szóval gyakorlatilag mind1, csak mindig ugyan akkor.

Én 4kor veszem be. Akkor már iskolában sem vagyok, ha bulizni megyek akkor meg kb 8-9 től.Addig felszívódik.

2010. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha sovány vagy xDDD7
2010. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szedd este. én olyan 9 óra körül kezdtem el szedni. ez még általában buli előtt van, lehet rá alkoholt inni, csak ne hányd ki.

aztán átálltam arra h közvetlenül alvás előtt veszem be. ez olyan éjjel 1 és 3 óra között van.

nemkell percre pontosan bevenni, 1-2-3 óra csúszások azért lehetnek.

2010. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kora este a legpraktikusabb bevenni, amikor még nem alszol, még nem bulizol stb. tehát olyan hat-nyolc óra körül.
2010. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 6kor szoktam bevenni, mert akkor már rég nincs suli és buli sincs és mivel 4 óra kell neki h felszívódjon ezért ez így azért jó, mert ha elmegyek bulizni 10 előtt tuti nem rúgok be annyira h ki legyek(szerencsére persze nem jellemző h annyira berúgjak, de nem tom te h szoktad:D), szóval sztem is ez a 6-8 közötti idő a legjobb.
2010. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon járok bulizni, vagy ha elmegyek, nem nagyon iszom.

Ezért én a 9-10 közötti időszakot jelöltem ki.:)

2010. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Fúúh.hát köszönöm szépen a gyors válaszokat.:)


akkor énis maradok az esténél.szerintem 9 kor, mert 8 kor még edzés.és nem hinném h kihánynám:Pnem vagyok olyan tipus.:D


télleg köszönöm:)

2010. febr. 17. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elvileg reggel 6-kor szedem, mindig akkor kelek hétközben. Hétvégén, meg ahogy összejön. De mivel +12 óra a megengedett sosem volt még olyan, hogy kicsúsztam volna. Szünetekben (pl. nyár) mindig átállok a reggel 11 órára. Hát nálam így megy. Szerintem reggel a legpraktikusabb én este biztos elfelejtetném. Reggel meg ott van a fürdőszoba tükrön, így tuti, hogy nem felejtem el bevenni. Így még a bulis hányást is kikerülhetem. :)
2010. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!