Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székrekedésre tippek?

Székrekedésre tippek?

Figyelt kérdés
4 napja nem tudok wczni, ingerem van de olyan kemény hogy egyszerűen nem tudom "megszülni" és így nem is akarom mert attól félek aranyerem lenne. 2 napja csak olyanokat eszem amik lazíthatják a székletet: baracklekvár, befőtt, joghurt, kávét, kamillateát ittam, de semmi. Már nagyon meg vagyok ijedve, van valami tuti tippetek ami bevált nektek is?
2011. febr. 27. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
baracklekvár elkeverve vízben s megiszod, joghurt amibe teszel 1-2 evőkanál korpát, szörpös víz, káposztalé után tejet iszol, sör után tejet iszol, tej után vizet iszol, 1 kupica oliva olaj, Duphalac szirup, zöld tea, fogyókúrás tea :D
2011. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mondja a párom, hogy a szilvaíz is hajthat, akkor még írom én hozzá a kávét, az is hajt


vajon látszike ebből a két hozzászólásból, hogy sok mindent ki kellett próbáljak :))

2011. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tetris ***** válasza:
Nekem az a módszer vált be, hogy 10-15 lendületes leguggolás-felállást csinálok, és ettől általában beindul a bélmozgás.
2011. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
4-5 nap után ezek nem fognak használni.Menj el gyógyszertárba és kérj glicerines végbélkúpot,az első felhelyezés elég fájdalmas lesz de ez a kúp nagyon hatásos.
2011. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ami már ott van a nyíláshoz közel, és ilyen kemény, azt nem fogja megpuhítani semmi, amit iszol vagy eszel.
2011. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tetris ***** válasza:
Jobban jársz, ha minél előbb "megszülöd" barnabácsit, mert az tényleg csak egyre keményebb lesz!!
2011. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
énis pont így jártam most,de nekm még csak 2napja nem megy,viszont ma már fáj.2hete szültem.próbálkozom a kúppal,mert már nincs jobb ötletem.
2011. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

akkor azt hiszem megpróbálkozom én is a kúppal. jaj de nem szeretem az ilyet, de hát tényleg muszáj sajnos, ha más nem használ :/

de tényleg fáj? :O vagy csak kellemetlen?

2011. febr. 27. 16:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha minden kötél szakad, igyál meg egy kis üveg ricinus olajat amit a patikában is lehet kapni. Az garantáltan meghajt. Csak igyál mellé gyümölcslét, teát, bármit mert pocsék íze van. Egy kicsit talán émelyegni fogsz utána meg lehet tőle másnap hasmenésed de hamar rendbe jössz.
2011. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A ricinushoz még annyit: elfogyasztása után egy napig nem ajánlatos tejet és/vagy kávét inni saját tapasztalat alapján. Így talán elkerülhető a hasmenés.
2011. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!