Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ájulás előidézésére tippek?

Ájulás előidézésére tippek?

Figyelt kérdés
egy ismerősöm becsesztetett elég durván multkor hogy meghalt, nos visszaakarom neki fizetni, de nem így, tudtok jó módszert arra hogy hogyan tudnék élethűen elájulni (csak 1x akarok) mert lássuk be ha hirtelen veszegetem a levegőt az eléggé érdekes... van valakinek más ötlete, írjatok pls (ma 1óráig kéne)
2011. aug. 1. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bevenné, miután Ő elhitette veled, hogy meghalt. Biztos számítana ilyesmire. Nagyon látványosnak és élethűnek kell lennie, hogy elhiggye. Nem árt, ha például kikészítesz az asztalra néhány üres gyógyszeres üveget, és amikor találkoztok úgy tetteted az ájulást :)
2011. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ostoba vagy. Agykárosodást szenvedhetsz, ráadásul ha szerencsétlenül esel össze, akkor agyrázkódást kaphatsz, vagy úgy szakadhat fel valamid, hogy össze kell varrni.

Ráadásul ha kihívják hozzád a mentőt és bevisznek, akkor vagy 3 napig fognak odabent fektetni, halálra unod magad, és végül saját felelősségedre kiengednek.


Megéri...?

2011. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem h számít rá, sosem adom vissza a szivatásokat, most viszont mulatnék egyet az arcán..hát az ért nem jó mert én magamhoz mérten tuti elröhögném,nem tudok sokáig komoly arcot vágni főleg ienkor nem:S azért köszönöm a tippet
2011. aug. 1. 10:35
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha a hülyeség fájna, már rég ájultan feküdnél...
2011. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tudom h veszélyekkel jár.. de szerintem az az én felelősségem... + nem lene gond h bevinnének mert úgyis szívbeteg vagyok, és ne lenne fura ha elájulnék... régen sokszor volt velem ien szóval tudom hogy milyen de ezuttal szeretném... ennyi a különbség
2011. aug. 1. 10:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó alapos fejbeverés, példáéul serpenyővel.
2011. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha szívbeteg vagy, akkor különösen nem ajánlom, de végtére is, ha még nincsenek gyerekeid, talán jobb is lesz így. A világnak. Mindenesetre 1-ig akkor már ne szaporodj, kérlek!


Módszert viszont nem tudok ajánlani. Sajna.

2011. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

neee ezt nehogy megcsináld kérlek!!!!!!!!!!!! komoly bajod is lehet belőle...

és bevállalnád azért, hogy egy haverodat megtévessz?

inkább mással vicceld meg...de akkor sem ilyen rossz viccel, mert mi van, ha annyira megrémül, hogy neki is baja lesz? akkor mit csinálsz?

legyél már kicsit tekintettel azokra, akik szeretnek...

neked se lenne jó, ha vkidnek baja lenne, és te is idegeskednél érte...ebbe gondolj bele...

sőt, tényleg baja lehet bárkinek ebből...nem csak neked...

és ha gond van a szíveddel, ne csinálj még magadnak több bajt...

kérlek ezt felejtsd el, legyél te az okosabb:)

a haverod ilyenekkel viccel, hát hajrá, de te ne legyél olyan, mint ő, ne csináld...

remélem megfogadod a tanácsokat:)

2011. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem lenne jobb, ha megbeszélnéd vele, hogy nagyon rossz vicc volt, rosszul esett, és bosszún töröd a fejed? hm?
2011. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csapd magad fejbe egy kalapáccsal
2011. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!