Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Korrigálható-e még az erős...

Korrigálható-e még az erős bokasüllyedés (lúdtalp) egy 25 éves fiúnál?

Figyelt kérdés
Viselem a lúdtalpbetétet, sokat mozgok, tornázom a talpaimra, mégsincs változás, és néha már fáj a derekam is a lúdtalpam miatt. Talán már csak egy korrekciós műtét segíthet?
2009. febr. 12. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A "dr. Foot" gyógypapucsot próbáltál már?

(bioboltokban, eü.i boltokban beszerezhető)


[link]

2009. febr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A talpadhoz igazították a betétet? Pesten készítenek ilyet. Sajnos már a TB nem támogatja. Ha jó a betét , nem fáj a derék sem. Mióta én ezt viselem , az enyém nem fáj.Én már idős vagyok , de gyakran hordom a betétet.Talán, még alakul a csontozat.
2009. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A papucsról sajnos még nem hallottam, de beszerzek egyet. Eddig Scholl papucsokat hordtam itthon, illetve nyáron kint a szabadban, persze nagyon drágák. Ez a Dr. Foot még annyiba sem kerül.
2009. febr. 13. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!