Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy működnek a fogfehérítős...

Hogy működnek a fogfehérítős fogkérmek?

Figyelt kérdés

hogy működnek?

úgy hogy amikor mosom akkor a fogam magábaszív olyan anyagokat a fogkérmből amik fehérítik, vagy pedig mint egy súroló szer,tehát muszály dörzsölni a fogat,mint mikor valami koszt súrolunk fel a padlórol?

hogy kell alkalmazni a fogmosást ilyen fogkérmeknél?


2009. febr. 12. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Perl Weiss-t használok,ez jött be eddig,fogkrém helyett használom,naponta 2-3-szor. Ez 3-szoros tisztito hatású,polírozó gyöngyökkel. Régóta használom,nem károsítja a zománcot.
2009. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen fogkrémek egyrészt fehérítő adalékot, másrészt dörzs-szerű adalékot is tartalmaznak, és a hatás abból áll, ha jó erősen fogkefézed a fogaid, és 3 percig akkor egyrészt mechanikailag, másrészt vegyileg fehérítenek.

Persze nem lesznek a fogaid olyan vakítóan fehérek mint a reklámokban, ettől nem kell "félned".

Van olyan csak fogorvosnál igénybevehető és kapható módszer, és szer ami ettől hatásosabb, és persze drágább.

Fontos a dohányzás abbahagyása, a vörösbor, és és a colák a másik fő ellensége a fogfehérségnek.

2009. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez a Perl Weiss mennyire jó?pl 1 hónap mulva mennyire látszik az eredmény?
2009. febr. 12. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vok:Én már az első használat után láttam a változást, 1-2 hét alatt látványosan fehérebbek lettek a fogaim. Igaz én dohányzom, ezért a dohányosoknak valót vettem, tényleg jó, 1 próbát neked is megérhet:)
2009. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!