Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek bevállt valamelyik...

Valakinek bevállt valamelyik fogfehérítős fogkrém?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nagy mértékben függ a genetikától meg az étkezési szokásoktól is.Nekem például egyik sem használt.Ha valaki látványos eredményt akar elérni,szerintem az orvosi fehérítés az egyetlen olyan dolog,ami láthatóan fehérebbé teszi a fogakat.
2011. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ez akkor szívás. :S Mennyibe kerül egy orvosi fogfehérítés?
2011. ápr. 25. 15:31
 3/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen fogfehérítős fogkrémekben az a jó, hogy tönkreteszik a zománcot! A fogfehérítés nem különben! Cigi, kávé nuku, ha fehérebb fogat akarsz, mert az durván elszínezi a fogadat, amúgy meg nézesd meg fogorvossal, lehet hogy csak fogkő van rajta!!

Amúgy meg tényleg genetika az egész, nekem pl nagyon szépek a fogaim, mindig mosom őket, de sajnos az alapszín picit sárgás.

Azért ezeket a fogfehérítős "csodacuccokat" szerintem inkább hagyd ki... :S

2011. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Átlagosan 60ezer forint,de ez orvosfüggő.
2011. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem az amodent vált be.Olcsó és tényleg jó.Próbáld ki egy próbát megér.:)
2011. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Signal White Now bevált, már az első használat után látványos volt az eredmény. Meg is lepődtem, mivel ezek általában nem ennyire hatásosak.
2011. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
NEM! Az összesre ráírják, hogy EXTRA WHITE, aztán semmit sem használnsk. Én naponta ötször mosok fokat, és egy hét után már egy árnyalattal világosabb lett. Ezt ajánlom. A fogkrém mindegy. :)
2011. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A NO 1 :az "egyszerű" szódabikarbóna, mindenféle fogkrém nélkül! S még a ph értéket is rendben tartja! Feltétlenül javaslom-egészségtekre-Deni
2011. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Juhász Bettina válasza:
Igen, nekem a Blend-a-med pro expert fogkrém vállt be!!! ;-))
2011. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A fogfehérítés a GUM fogkrémmel nálunk bevált, nem is olyan drága, 1300 ft körül van az ára, a Cora-ban kapható.
2011. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!