Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogfehérítős fogkrém...

Melyik fogfehérítős fogkrém vált be?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
signal.
2011. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem Parodontax fogkrémem van és a fogfehérítős Listerine szájöblögető, már 1 hét múlva szebbek és fehérebbek lettek a fogaim.
2011. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Siwak (ez egy különlegesen puha, rostos fadarab, ami fehéríti és fényesíti a fogat. Ettől megszűnik a kellemetlen szájíz és szájszag is. Rendszeres használatával a fogszuvasodást, ínygyulladást is meg lehet akadályozni.

A másik gyors megoldás a szódabikarbóna citrommal összekeverve, majd a fogkefére tenni és ezzel fogat mosni.

2011. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ezt a siwak cuccot hol lehet kapni? Használod, bevált? Mennyibe kerül kb? Bocs az offért
2011. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Signal White Now fogkrém. Bár több embertől hallottam, hogy fogérzékenységet idézett elő a fogkrém használata.
2011. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szódabikarbónás cuccot én inkább elfelejteném, mert nagyon roncsoló hatású. A többi ilyen fogkrém is okozhat érzékenységet, ezt csak próbával tudod meg, hogy Te épp melyikre vagy érzékeny, vagy nem vagy érzékeny. Szakszerűen és biztonságosan csak fogorvos tudja!
2011. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
forever bright aloe vera fogkrém
2011. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nácshítossz válasza:
Lacalut! a legjobb.. 1-2 hétig használtam, és már 1. alkalom után látványos volt a különbség és mikor elértem amit akartam abbahagytam, ugyanugy eszek meg minden és már nemis kell ezt a fogkrémet használnom mert megmarad! ám ha szódabikarbónát szórsz a fogkrémedre az is megteszi
2011. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most lehet már itthon is kapni azt a fadarabot, ami fehérít is. [link]
2012. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!