Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehetett? Miért fájt...

Mi bajom lehetett? Miért fájt ennyire?

Figyelt kérdés

reggel mikor felkelltem nagyon fájt a hasam,majdnem hánytam a fájdalomtól.az alhasi rész fájt,mintha a szerveim szétszakadnának olyan érzés volt,nem birtam menni se,nagy nehezen elmentem wc-re és a pisilés után még jobban fájt :(

utánna is szinte másztam,nem tudtam öszegörnyedni se rendesen meg kihuzni se tudtam magam :(

aludtam rá egyet már jobban vagyok de nagyon megijedtem!

17/L


2011. febr. 13. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg vakbélgyulladás??? Egy hasi ultrahang nem ártana! Szerintem holnap jelentkezz be....Jobbulást!
2011. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

anyum megnézte a hasam (nővér volt,a győri kórházba dolgozott)és szerinte vakbelem nincs,vagyis nem az fájt.

de ha holnap suli után megyek az is jó?

és köszi! :)

2011. febr. 13. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha el tudsz menni suliba és nem fáj reggel, akkor menjél, de biztonság kedvéért azért kérj időpontot:)
2011. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha perforál a vakbél, akkor enyhül a fájdalom, vagy meg is szünhet, de ugye ez nagy fertőzésveszéllyej jár azonnal orvoshoz kell menni.


De ha vakbélgyulladásod van, akkor lázad is lenne, illetve ha perforál akkor egy idő után keménnyé válik a terület, tapintással, nyomással ellenőrizheted.

2011. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!