Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehetett a bajom? (Lent írom)

Mi lehetett a bajom? (Lent írom)

Figyelt kérdés
5 napig este(max 38 fok) felment a lázam bár jobbára csak hőemelkedésem volt mégis szőrnyű hidegrázás izom-izületi fájdalom,és a végére piros foltok a lábamon a dokim sem tudta mi bajom még a magas CRP-nél sem! Elmúlt a 6-ik napra,de azért aggaszt,hogy mi volt ez:S Valakinek hasonló?
2011. ápr. 2. 06:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Itt egyikünk sem orvos. Ne hagyj már kétségek között bennünket. Mi lett a vége?
2011. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt vágom,hogy itt senki sem orvos!!!! "Kétségek közt"..?? Nem tapintatlan ez kissé? Nem várok senkitől megoldást a bajomra csak egy-két jó,megnyugtató szót!!! Ha erre nem vagy képes akkor úgy légyszi mellőzd a kommentet nekem!!!! THX
2011. ápr. 4. 22:32
 3/13 anonim válasza:
szerintem végezz el egy terhességi tesztett, akkor szoktak ien próblémák lenni
2011. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Salx Narval ***** válasza:
Nálam hasonló tünetekkel járt egy veseműködési zavar, amit a kevés bevitt folyadékmennyiség és vitaminhiány okozott.A vérben felhalmozódott salakanyag okozott izomlázhoz hasonló tüneteket, valamint hőemelkedést és rossz közérzetet.A foltosodás is utalhat vérellátási zavarra.Nem igazán értem miért háborított fel ennyire az első hozzászóló válasza, semmi olyant nem írt, ami ezt indokolná. Nem vagy túlságosan feszült? Sajnálom én is csak azt tudom mondani, hogy keress fel egy másik orvost, amennyiben a háziorvosod tanácstalan. Mi előbbi gyógyulást kívánok.Addig is igyál sok folyadékot és egyél vitamindús ételeket,ártani nem fog.
2011. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Utolsónak kiváltképp.és igen nagyon is feszült vagyok 1 éves kisfiam mióta megszületett éjjel is cicizik:S Most kaptam beutalót a reumatológiára aztán megírom mi volt!! Még 1x köszi
2011. ápr. 5. 10:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen izuleti bantalom. A sokizuleti gyulladasnal megy fel hasonloan a laz eleg gyakran. Szerencse gyogyszerekkel lehet orvosolni. Annyira meghatott amikor olvastam, hogy kicsi babad van es ilyen problemaid vannak. Egyutt erzek veled es drukkolok, hogy csak valami konnyen kezelheto oka legyen a lazadnak meg a fajdalmaknak. addig is mielobbi gyogyulast kivanunk en meg a kisbabam!!
2011. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,és sok sikert neked,és babódnak is!
2011. ápr. 5. 17:26
 8/13 A kérdező kommentje:
Mostani vérképemen 50-es a vérsüllyedésem,és a crp-m ami 71 volt az most 33...viszont épp a mensinapomon vették le a vért mikor is szétment a derekam alig bírtam mozogni tőle:SMa viszem vissza az eredményt!Sok rssz fogam van hátul így fogászatra is van időpontom meg a reumatológiára is bejelentkeztem!!Ha érdekel titeket megírom a történéseket már csak azért is,hogy valaki hasonló helyzetbe kerül ne parázzon mint én:)Szóval majd jelentkezem! Sziasztok
2011. ápr. 6. 08:03
 9/13 anonim ***** válasza:
En kivancsian varom, mar csak azert is, hogy tudjam megnyugodtal, semmi komoly!! Szoritunk Neked!!
2011. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hát nyugodjál meg. Eszembe sem jutott bántani, de lila elképzelésem volt róla, mi lehet a bajod, a leírtak alapján. De látod én nem mentem el melletted, hanem kérdeztelek. Tudod tegnapelőtt Pesten az Allée(?) járdáján egy pasi fetrengett, dobálta magát a járdán. Több százan özönlöttek el mellette. Én kihívtam hozzá a mentőt. Nem vártam meg, de menet közben még hallottam, hogy szirénázva jönnek. No, lehet, hogy ő is megsértődött, mert nem azért dobálta magát. Igaz mondhattam volna neki pár vigasztaló szót is.

2011. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!