Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkaphat így valamit?

Elkaphat így valamit?

Figyelt kérdés
Gyerekekkel tegnap kint játszottunk. Míg én egyikkel voltam, másik elszaladt. Odamentem, látom, véres a hó a lába mellett. Szerencsére nem neki volt baja, ott volt már előtte. Nem tudom, megfogta-e, esetleg a szájába vette-e a kezét, most félek, lehet tőle baja, nem tudni kié volt a vér. Kicsi még, megmondani nem tudja. Lehet esetleg baja, ha került a szájába??? Feltevés csak, biztosat nem tudok. Talán csak megérinthette. Pár csepp volt a hóban, és elég frissnek tűnt. És ha beteg emberé volt? Vagy hóval keveredve már nem lehet belőle gond?
2011. jan. 29. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs gyerekem, de én biztos elvinném orvoshoz a biztonság kedvéért. Legközelebb jobban figyelj, hol játszik a gyerek.
2011. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a szájában volt sérülés és beletette a vért, és ha az hepatitiszes volt, akkor szerintem azt esetleg elkaphatta.
2011. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!