Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudok-e igényelni valamilyen...

Tudok-e igényelni valamilyen segélyt?

Figyelt kérdés
18 éves koromig magasabb összegű családi pótlékban részesültem tartós betegség (magasvérnyomás) miatt, amit csak folyamatos gyógyszeres kezeléssel lehet rendben tartani. Most, hogy elmúltam 18 éves, valószínűleg nem kapom tovább, mert az orvosi szakbizottság szerint ez egyáltalán nem komoly betegség... 180-as vérnyomást én sem tartanék komolynak, ha másé lenne. Mindegy. A kérdésem, hogy tudok-e igényleni erre a tartós betegségre valamilyen segélyt?
2011. jan. 27. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, főleg most nem fognak mindenért segélyt adni.
2011. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig nekem is szükségem lenne rá, nekem is tartós betegségem van.
2011. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Öcsém, nekem is magas vérnyomásom van, majd írd meg hogy sikerült-e segílykét kapni rá, de szerintem kizárt...
2011. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orvosi szakbizottságot nyilván "kicsit" meg kéne tömni pénzel,hogy más határozatot hozzanak!
2011. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!