Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mellemről hogy tudnék...

A mellemről hogy tudnék leadni? Kell szálkásítani is? Egyálltalán mit értsek ez alatt? Ha egy kicsit ráedzenék akkor javíthatnék a helyzeten.

Figyelt kérdés
Igazából nem is a mellem nagy csak ez a mellbimbó részem(ez a kicsi kerek,nem tudom pontosan a nevét)kifelé dudorodik és nagyon nem merek felvenni nagyon világos pólót mert látszik :S,Meg nagyobbnak is látszik a mellem tőle :S
2011. jan. 17. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szóval a mellbimbóddal van a bajod? Ami körülötte van, az a bimbóudvar.
2011. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A mellbimbódból nemigen tudsz fogyni. Neked ilyen, fogadd el. Melltartóról hallottál már?
2011. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
NE AKARJ VÁLTOZTATNI RAJTA! ÚGY JÓ, HA KEREK ÉS LÁTSZIK MINDEN! Nem cseszegetésnek szánom, így gondolom. 30/F
2011. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem nagy a mellem,kössz nem szorulok melltartóra!:D(mióta sportolok mellből lefogytam valamennyit)csak a bimbóudvarom nagy.és attól látszik nagynak
2011. jan. 17. 21:56
 5/14 A kérdező kommentje:

Végülis igaz mert természetes,:)

köszönöma választ

2011. jan. 17. 21:57
 6/14 anonim ***** válasza:
No hát akkor ez megoldódott. :) Az előbbi 30/F
2011. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem csak a nagy mellűeknek gyártanak melltartót. Vannak szivacsos megoldások is, ezen nem látszik át amit nem szeretnél.
2011. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ja jolvan így már teljesen más asszitem szemétségből szánod, de így már tiszta a kép
2011. jan. 17. 22:48
 9/14 A kérdező kommentje:
Épp mondani akartam, hogy van 1 oszt. társam akinek tényleg akkora melle van mint egy nőnek, még azok is megirígyelhetnék,de hát most mit csináljunk neki kéne lassan melltartó de azért én köcs*gségből nem piszkálom elég rossz lehet neki így. :S Mert mindig csak az oltást kapja.
2011. jan. 17. 22:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Te amúgy fiú vagy vagy lány? :)
2011. jan. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!