Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami tipp Másnaposságra?...

Valami tipp Másnaposságra? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon ide illő ez a kérdés,de kiváncsi vagyok hogy tudtok valami étel-t ital-t ami másnaposan kicsit a közérzetet a gyomrot helyreteszi.Igazából én narancsot eszek mert az kicsit segít de kipróbálnék 1-2 módszert:)

Értelmetlen válaszokat ne ide légyszi!


2011. jan. 2. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
egyél lehetőleg édes péksüteményt (rendbe hozza a vércukor szintet, amit az alkohol felborított) igyál rá kb 2-3 deci langyos tejet (tudom nem hangzik csábítóan de gyomornyugtató hatása van)...ha ez a reggeli megvan (amit pl 9-10-kor ettél meg) akkor kb délután 2-kor egy doboz sör és egész délutánra nem lesz semmi bajod...persze sokszor igyál kevés vizet, ne egyszer sokat, mert azzal leterheled a gyomrodat...kb fél óránként 1-2 deci és így a fejed sem fog fájnia kiszáradástól...nálam ezek a praktikák mindig beváltak délután 3 óra környékére kutya bajom se volt
2011. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

lesd a vaterát, ha meglesz a műtétem, ak a májam felét ott fogom árulni, mivel én még egy berúgás után se voltam másnapos, pedig rengeteg szart összeittam ám :D


melyik hülye hagyná ki ezt a lehetőséget? egy máj, amely úgy szétzúzza a piát, h holnapra nyoma se marad XD

2011. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csípős kínai leves helyre rakja a gyomrod, nekem is mindig fáj másnaposan. Meg sok víz!
2011. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!