Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami tipp Másnaposságra?...

Valami tipp Másnaposságra? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon ide illő ez a kérdés,de kiváncsi vagyok hogy tudtok valami étel-t ital-t ami másnaposan kicsit a közérzetet a gyomrot helyreteszi.Igazából én narancsot eszek mert az kicsit segít de kipróbálnék 1-2 módszert:)

Értelmetlen válaszokat ne ide légyszi!


2011. jan. 2. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lefekvés előtt igyál meg egy jó liter vizet
2011. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Savanyu kàposztaleves és egy kis frissülés sporttal,pl.futàs
2011. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam csinálni, hogy aznap, amikor ittam, este lefekvés előtt beveszek egy algot és leöblítem minimum fél liter vízzel. Mondjuk én nem szoktam részegre inni magam, csak néha sikerül pespiccesednem. Arra jó. De hallottam olyat, hogy reggel egy kávé, de nekem minden reggelem azzal indul, szóval mind1 :D
2011. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Hamarosan kipróbálom:)

Ám nektek szokott olyan lenni hogy pl a mostani esetbe :Szilveszterkor berúgok (nem rosszullétig) és még ma is fája a hasam kis hányinger?

2011. jan. 2. 18:39
 5/13 anonim ***** válasza:
lehet inkább valami olyat ettél, ittál amit nem bírsz
2011. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem olyan is volt már, hogy este kicsit berúgtam (nem hányásig, csak spicces voltam). Mire hazaértem teljesen kijózanodtam, nem volt semmi bajom. Aztán mikor reggel felkeltem, iszonyat szarul voltam és hánytam:D:D


Egyébként tényleg sok folyadékot kell inni. Ha nagyon fáj a fejed, akkor vmi fájdalomcsillapítót.

2011. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A hasfájás az igazából nem másnaposság. A probléma az, hogy az ember hajlamos mindenféle legalja minőségű piákat összeinni. A VBK például tipikusan az a pia amitől az ember szarul lesz,mert általában vállalhatatlanul rossz bor van beleöntve, ráadásul jó savas is. A kommersz italok szintén eléggé ki tudják verni a biztosítékot az ember gyomránál, és a zsíros kajákról még nem is beszéltünk.
2011. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy az alkohol miatt a gyomorfalad begyullad, és attól fájhat. Szóval most kell egy kis idő, míg regenerálódik.
2011. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ
2011. jan. 2. 21:54
 10/13 anonim válasza:

Igyál meg egy sört reggel mikor felkelsz, kicsit helyrerakja a véralkohol szintedet, mert attól vagy szarul reggelre hogy a szervezetnek elvonási tüneteik lesznek...


Hidd el segít a bizonyos "gyógysör" :) De csak egyet igyál mert nem az a cél, hogy újra bemákolj. Utána kezdj neki 2 üveg ásványvíznek szép lassan és 1 óra alatt renden leszel.


Pia, cigi dehidratál Víz, Lédús gyümölcsök Hidratálnak.

2011. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!