Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet-e innom alkoholt este?

Lehet-e innom alkoholt este?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h 4napja szedek antibiotikumot(dalacin) és ugye ma kiruccannánk a haverokkal..szóval lehet-e fogyasztani kis mennyiségű alkoholt ha csak reggel vettem be?
2010. dec. 31. 15:09
 1/7 Da puta madre ***** válasza:
nem
2010. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem köszi válaszod! akkor szerinted nem megy ki a gyógyszer hatása a szervezetemből?(12óra alatt)
2010. dec. 31. 15:18
 3/7 anonim válasza:
gyógyszerre alkoholt nem iszunk ezt mindenki tudja na de ki tartja be? főleg ilyenkor? am meg nem sok bajod lenne sőt inkább semmi... nekem magas vérnyomásom van de nem igazán érdekel nem fogom ezért kihagyni a legjobb bulikat... persze... pontozz le de sztem igyál amennyi jólesik és boldog új évet :D
2010. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hidd ell ihacc de ne vidd túlzásba!
2010. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

R3PT01D LE@D3R köszi szépen válaszod!

ak igyunk az újévre és boldog új évet neked is;)!

2010. dec. 31. 15:24
 6/7 Da puta madre ***** válasza:

Azért nem lehet, mert az alkohol befolyásolja a gyógyszerek felszívódását, és hatását. Vagyis nem biztos,hogy hatni fog, vagyis beteg maradhatsz, a baktériumok ellenállók lesznek ezzel az antibiotikummal szemben, lehet előröl kezdeni.

És még annyit, hogy nem megy ki a szervezetedből, az antibiotikumok több napig is hatnak az utolsó adag után is. Kár volt így elkezdeni. Azt tudom, én nem kockáztatnék, mert annyit nem ér a pia, mint, hogy újra beteg legyek. De ez a te döntésed. Mellesleg gyógyszer ellenes vagyok...

2010. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Da puta madre köszi szépen!
2010. dec. 31. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!