Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor lehet alkoholt innom?

Mikor lehet alkoholt innom?

Figyelt kérdés
CIPROFLOXACIN 1A PHARMA 500 MG -t szedek(antibiotikum) felfázásra,napi 2x 1 -et , és 4 napig szedtem ma reggel fejeztem be.Az lenne a kérdésem hogy meddig marad a szervezetemben? Neten nem találtam semmilyen információt.És mivel pénteken üneppelnénk így szeretném tudni ihatok e már akkor alkoholt? Köszi előre is az értelmes válaszokat
2010. okt. 6. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy utána lehet már alkoholt fogyasztani, csak közben nem. Vagyis én úgy csináltam, és nem lett baj.
2010. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az a baj h egyszer vettem be összesen 3 szem antibiotikumot amikor megvoltam fázva de az más fajta volt 3 napon át és ittam rá vagy 3 napra...és elég rendesen kiesetek a dolgok:S:(

utána hallottam hogy 1 hétig még az hatott a szervezetembe..és ezért nem szeretnék megint igy járni inkább kérdezek mielőtt cselekszek...

2010. okt. 6. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ma vetted be az utolsót,akkor már pénteken ihatsz nyugodtan.
2010. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
antibiotikumra ihatsz, feltéve hogy nem rúgsz be annyira hogy kihányd, vagy hogy kiszáradj, és a kevés folyadék miatt ne hasson a cucc.
2010. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen a válaszokat
2010. okt. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!