Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet kamunak hangzik de nem...

Lehet kamunak hangzik de nem az eskuszom, olvasd el es valaszolj kerlek?

Figyelt kérdés
Tegnap tiszta kivancsisagbol feldugtam az ujjam a fenekembe es amikor kihuztam valami apro kb 2-3 milimeteres, feher allatka mozgolodott rajta(mint a hernyo).mi a jo Isten lehet?nagyon megijedtem.konyorgom valaszoljatok es ne ocsmanysagokat.
2010. dec. 28. 11:03
1 2
 11/12 Мirkó válasza:
75%
nyugi nem nagy dolog ezt bárhonnan el lehet kapni főleg ha van háziállatotok attól... ad majd egy féreghajtó tablettát ami kinyírja őket a beledben és ennyi nem sokat érzel belőle :) nem annyira gáz mint amennyire ijesztőnek tűnik elsőre :D
2010. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán. Néhány tabletta és kinyiffannak. Egyébként nem kell pánikolni,sokan azt hiszik hogy a bélféreg,tetű,rüh,bolha csak mocskos embereken telepszik meg,pedig nem válogat egyik sem.. Sajnos előfordulhat,még rendszeres kézmosás/tisztálkodás mellett is ,nem kell szégyenkezned
2010. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!