Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez? Hogyan küzdhetném le? (

Mi ez? Hogyan küzdhetném le? (

Figyelt kérdés
Szóval tavasszal pánikbetegséget állapítottak meg nekem azóta szedtem a paroxat nevű gyógyszert és pár napja hagytam el persze nem hirtelen hanem feleket szedtem stb. és hát nekem ez a betegség legfőképp nehézlégzéssel járt...és ahogy elhagytam a gyógyszert és leszokás közben megint előjött...és mindig attól félek hogy megfulladok állandóan ez jár az eszemben hogy mi lesz ha megfulladok..hiába terelem a gondolataimat akkor is bennem van ez az érzés szó szerint halálfélelmem van emiatt...nem tudom hogy verhetném ki ezt a fejemből...már totál kész vagyok ettől, gyógyszeren meg nem akarok állandóan élni( 20/L
2010. dec. 26. 21:46
 1/4 anonim válasza:
Nem fogsz megfulladni, csak minden pánikbeteg ezen esik át, ne félj ettől.
2010. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

nekem 1 évig tartott, hogy leküzdjem... sokszor azt hittem valami testi problémám van, annyira stresszeltem.

nem szedtem ugyan semmiylen gyógyszert, de nagyjából tudom min mész keresztül...

mivel így nem tudok segíteni ,csak bíztató szavakat tudok adni, ha nekem sikerült, mégpedig sikerült... akkor bárki le tudja küzdeni.. sok sikert!

2010. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg aki élt már át pánik rohamot, vagy pánikbeteg nincs kedve dumálni velem róla? Jó lenne valakivel megosztani ezt az egészet:-(:-(
2010. dec. 26. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem szorongásos tüneteim vannak.Mindig azt érzem hogy fáj,szúr a szívem,mellkasom,vagy a fejem bizsereg,zsibbad stb..Nekem frontint irt fel az orvos.Én úgy csinálom hogy reggel bogyó,este pedig citromfü teát iszom a gyógyszer helyett.Próbáld meg,a teát,hátha segit.Más tanácsot sajna nem tudok,nekem is jó lenne valami ötlet,hogy tereljem el a figyelmemet.
2010. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!