Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is szánalmas?

Szerintetek is szánalmas?

Figyelt kérdés

Szerintetek is szánalmas ha egy 13 éves lány/fiú minden héten bulizni jár és holtrészegre issza magát.És hogy mindenhol az számít menőnek hogy hányszor,hol,mikor, meddig voltál részeg?Szerintem nagyon.

14/L


2010. dec. 8. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:

persze, hogy szánalmas, de én ilyet még soha nem láttam, hallottam a környezetemben.

lehet, hogy cigány pereputtyéknál ez a divat, de máshol biztos nem.

2010. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is. Néha jó lerészegedni barátokkal, de az én szememben semmiképpen sem "menő". Lányok esetében meg szerintem kifejezetten veszélyes.
2010. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne szánalmas? Felnőtt ember is ugyanúgy eltudja intézni magát h magára se ismerjen.

Már megint az általánosítás.


Az a baj veled h te nem próbálod ki így nem tudod behatárolni h mien. Én belevinnélek az életbe.

Szex fű pia stb.

18/F

2010. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

persze, hogy szánalmas!!! a tojáshéj még ott van a p.csáján, és félholtra issza magát, és esetenként fetreng az árokban??? ne épp ezért kellene a csendőrség, egy fasz@ kis pofon kíséretében vezetnék haza a szülők színe elé!!!! de ez már más téma!


22L

2010. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szánalmas és undorító! Részeg nőnél nincs csúnyább látvány.
2010. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:59

Támogatom. Lehet hogy a csendőrség eléggé kemény dolog, de ott aztán rend van. Nagyszüleim mesélték hogy micsoda rend volt hajdanán.

2010. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

első:egyik osztálytársam se cigány én sem vagyok az és ezt kikérem a nevükben is.


tegnap 22:46:Soha az életbe ki nem próbálnám!!úgyhogy ne ajánlatozz,inkább süllyedj el!!


meg példul vannak olyanok akinek a szülei nem is tudják hogy hol vannak,annyit tudnak hogy az egyik barátnőjénél alszik.aztán elmennek beb.szni és valameik téren alszanak éjszaka a padokon.szerintem ez minden de nem elfogadható.főleg nem 13 évesen.nem véletlenül 18 éven felülieknek való.az ilyeneket tényleg a szülők elé kéne vinni.kíváncsi vagyok mit szólnának...

2010. dec. 9. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!