Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már megint hétvégén vagyok...

Már megint hétvégén vagyok beteg, amikor csak a szánalmas ügyeletes orvosok néznének meg?

Figyelt kérdés
Bélgyulladásom van,már egy éve.Ma is ahogy mindig görcsöl a hasam.Viszont ma a NAGY wc-nél nagyon csípő és égő érzés volt.Ez is a betegségemhez tartozik,vagy már megint valami bajom van?Nem ettem csípős kaját,nem vagyok h.ülye.
2010. okt. 2. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán egyik hétköznap ki kellene magad vizsgáltatni....

Ha egy évig ráért a dolog, akkor meg nem a "szánalmas ügyelettől" várni a megváltást.

2010. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mielött osztod az észt!Gondolod magamat diagnosztizálom?!Több orvos látott az egy év alatt mint amennyi téged fog valaha,és képzeld sok gyógyszert is szedek erre!
2010. okt. 2. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak bicskanyitogató ez a hozzáállásod ne haragudj. ("szánalmas ügyelet")

Emellett senki nem látta az orvosi papírjaidat, a diagnózisodat sem, enélkül nem igazán lehet tanácsot adni felelősségteljesen.

2010. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül hívom őket szánalmasnak!meg van az okom rá!Ennyi.Többet ezzel nem vagyok hajlandó vitázni,aki nem képes a kérdésemre válaszolni az tartsa meg a véleményét,és foglalkozzon a magánéletével ne velem töltse itt az idejét.
2010. okt. 2. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet rám haragudni, de erre a kérdésre nem fogsz ebben a formában hasznos választ kapni. Diagnózis? Lefolyás? Eddigi gyógyszerek?

Ennek hiányában "szánalmas válaszolók szánalmas válaszokat" fognak adni.

2010. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A "szánalmas ügyeletes"orvos az aki hétközben megváltó neked! Paraszt! Szerinted az ügyeletes hülye? Ugyanaz aki téged kivizsgált beül az ügyeletre ha rákerül a sor! szánalmas vagy...
2010. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tüneteid alapján ajánlom keress fel egy pszihiátert ,rajtad csak ő segíthet! Nem bélproblémád van hanem leki!
2010. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!