Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megtehetem? (Kérdésed túl rövid)

Megtehetem? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
A tesi tanárunk nagyon egy durva ember és amióta elkezdődőt a suli azóta csak nagyon kevésszer tesiztem. Estére mindig nagyon fájdalmas izomlázam van se leülni se felállni nem tudok. Úgy gondoltam hogy fogok holnap tesizni de csak annyit fogok teljesíteni amennyit én tudok és nem fog érdekelni ha beszól vagy rám üvölt. Megtehetem azt hogy csak annyit teljesítek amennyit tudok és nem annyit amennyit kér ő?
2010. nov. 25. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

miért ne tehetnéd meg? a tesi tanár nem a mindenható!

ez a baj sokszor, ezért utálja sok gyerek a tesi órát, mert sokaknak ez öröm helyett sajnos stressz. tapasztalatból beszélek, bár ez az idő már elmúlt. most már szeretem a tesi órákat ami sikerült lefogynom. :)

egyébként simán megteheted. ha ő kiszab neked 20 kört de te csak 10et tudsz megcsinálni, akkor mit tehet veled? rádszól. és akkor mi van?

2010. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is pont így vagyok, és épp aztért nem szeretem a tesit! Én, nem tom a lehetetlent telyesíteni, ha nincs rá képességem!
2010. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!