Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kérjek karácso...

Szerintetek mit kérjek karácsonyra? 11 éves vagyok és olyan személyiség aki szereti a tudományt, a kreativ játékokat a ruhákat stb. amit egy tinédzser szerethet.

Figyelt kérdés
már kértem egy mp4, egy gyertyakészítőszettet,memóriakártyát a telefonomba,és egy mikroszkópot amit át lehet alakítani teleszkóppá.
2010. nov. 23. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
akkor mit akarsz még kérni??ennyi nem elég??amúgy honnan írsz ilyenkor mikor suli van??
2010. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben azt kérném,hogy nyissanak nekem egy betétszámlát és arra tegyenek pénzt.Ha betöltöd a 18-at kezdésnek jó lesz ami összegyűlik rajta :)

Miért nem vagy suliban???

2010. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de ezeket csak anyuéktól kapom!!! bankszámlám már van,a cibbanknál(szia szimba program)és ti hány évesek vagytok?? amugy beteg vagyok, és ezért.
2010. nov. 23. 14:58
 4/17 A kérdező kommentje:
amugy csak azért kérdezem, hogy ti annyi évesen mit kérnétek??? ha tudtok konkrét választ szeretnék!!
2010. nov. 23. 15:01
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
én 21 vagyok az első válaszoló.amikor annyi voltam mint te ,örültem annak ha télire kapok egy vastagmeleg téli kabátot,nem hogy ennyi mindent és még ki is jelented hogy ezt cask a szüleidtől kapod.keresztanyáméktól kaptam egy tolltartót és ennyi volt az ajándékozás
2010. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Éna 2. vagyok.22 éves és nálunk is hasonló volt a helyzet,mint az elsőnél
2010. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Ámbárki válasza:
100%

Én mindig a szüleimre bízom, hogy mit kapok. Nem sértődök meg ha csak egy kabátot v. valami ilyesmit. Szerintem egy kicsit túlzottan el vagy kényeztetve.

( kor: 13)

2010. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de már kiderült hogy a mikroszkop nem jó (gyárihiba )a gyertya készitőszett nincs...és még a névnapom is itt van
2010. dec. 1. 13:32
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

szia! szerintem is egy kicsit elvagy kényeztetve.meg ez

a tinédzsed.hát azér 12éves korbajönbe a tinédszser vagy 13:DD

2010. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
84%

egyáltalán nincs elkényeztetve -.- ha van pénzük megtehetik,most miért ne? szerintem kérj valami olyan dolgot amit máskor biztos nem kaphatnál meg. szóval,egy dolgot ami nem kis csekélység,de tényleg csak egyet. én úgy szoktam,ha jön a karácsony,hogy át gondolom mit szeretnék legjobban! A többit meg hagyom névnapra és szülinapra,így egyszer majd szinte minden szükséges holmim meglesz. (szerintem 11 évesen ezt kérj:fényképező,telefon,tv,laptop,horgászbot,valami interaktív játék tudod vannak ilyen kutyusok meg nem tudom mik xD) amúgy most én is ezen a kérdésen gondolkozok mert a húgom 11 éves és szeretnék neki valami kis dolgot venni,szerintetek egy plüss macinak örülni fog?

15/L

2010. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!