Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Telen milyen vitaminokat...

Telen milyen vitaminokat ajanlott szedni?

Figyelt kérdés
Eleg szaraz a borom ami telen meg jobban fokozodik, van egy jo arckremem meg vagyok vele elegedve,de azert meg is van egy kis gond. Valami vitamin hianyom lenne?? Van amikor kis piros foltok jonnek ki rajtam ami szaraz es hamlik, es eleg kesore mullik el. Meg szarad a szajam is egy folytaba pedig naponta meg iszok vgy 3-4 liter vizet,akkor mi a gond?? Mitol olyan szaraz borom valami vitamin hianyom lenne?? A+D vitamint es E vitamint szereztem be vannak kulonosebb mellekhataai erzekeny borueknel??? Egy kicsit el vagyok veszve mert a dokinal is jartam de annal tobbet o se mondot..
2009. jan. 12. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha multi vitamint szedsz, abból probléma nem lesz, sőt. Ha esetleg lenne valamiből hiányod akkor azt kipótolja.


De ne felejts el a vitamin szedése mellett sok nyers zöldséget és gyümölcsöt is enni.

2009. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!