Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hátrányai lehetnek a...

Milyen hátrányai lehetnek a gerincferdülésnek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Például ha nagyon elsúlyosbodik, fájhat, fűzőre lehet szükség, végső esetben pedig műtétre. Nekem fűzőm van.
2009. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van gerincferdülésem.Elviselhetetlen hátfájásokat td okozni stb.

Ha gerincferdülésed van akkor javaslom hogy minél hamarabb menj el az ortopédiára és ha olyan a gerinced akkor javasolni fogja az orvos a gyógytornát meg az úszást.ha nem csinálsz semmit később komolyabb gerincproblémáid is lehetnek

2009. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

legjobb megoldás rá az MBT cipő

drága, de megtanít járni, a gerinced helyreáll, és a gerinferdülés hatásait is elkerülheted

és olcsóbb, mintha gyógytornászod lenne. azért kérdezz meg egy ortopédust, hogy jó-e neked az MBT.


Úszás segít a sportok közül, minden, ami egyformán terheli mindkét oldalad.

A gerinferdülés hatásai: fájdalmas járás, egyenetlen izomlerakódás, rossz térdek, csípő; rossz tartás, púp, nyaki és háti fájdalmak, nehezebb légzés

2009. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, elég súlyos. Jó pár éve műtteni akartak, de nem egyeztem bele a kockázatok miatt. Most masszázs+kiropraktika illetve kineziológushoz járok. Az első kezelés után érezhető volt a hatás, ajánlom mindenkinek. Jó az MBT cipő, de egy gerincferdülést nem fog meggyógyítani. Az úszás, gyógytorna megfelelő kiegészítő.
2009. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!