Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gerincferdülésnek lehet...

A gerincferdülésnek lehet köze a bukfenchez?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy 13 éves vagyok és a bukfenc nem megy sehogysem. akárhogy próbálnám egyenesen csinálni mindig elfordulok és mindig ugyanabba az irányba. gerincferdülésem is van. lehet a kettőnek köze egymáshoz?
2011. febr. 15. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Van logika abban amit írsz, elképzelhető. Azt tanácsolom, hogy vedd komolyan a gerincferdülést, még ha kisfokú is, mert később sok bajod lehet belőle. Nekem általános iskolában sose mondták, hogy baj lenne, csak 18 évesen említette meg az iskolaorvos, hogy enyhe fokú, de nem vészes. Ehez képest itt vagyok 30 évesen és lehet, hogy pályát kell módosítanom, mert nem tudok fizikai munkát végezni, úgy fáj a derekam és már a lábam is zsibbad. Jártam gyógytornára, kezelésekre, de gyógyítani nem lehet, csak tünetmentessé tenni. De ha már korábban odafigyeltem volna, talán nem járnék itt...
2011. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!